Gehele woning

Kota Villa with private pool

Fotogalerie voor Kota Villa with private pool

Een zwembad met uitzicht op de oceaan en heuvels op de achtergrond.
Een moderne slaapkamer met een groot bed, een nachtkastje, een lamp en een schilderij aan de muur.
Een moderne woonkamer met een bank, een fauteuil met een patroon, een koffiezetapparaat en een schilderij aan de muur.
Een pad door de wijngaard, met een standbeeld, omringd door hoge altijdgroene bomen.
Een moderne hotelkamer met een bed, een bureau met stoel, een televisie en een kledingkast.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Inclusief ontbijt
  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Sportschool

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Kota Villa with private pool

  • Eenvoud is luxe in de minivilla van het landgoed van 50 m².
    Geniet van de combinatie van minimalistisch design met de ruime landschappen van olijfbomen. Koester u in het licht van de Egeïsche zon en geniet van het uitzicht op de Santorijnse wijngaarden die onderdompelen in de diepblauwe horizon.

    Christou Estate Santorini is een complex van 3 villa's gebouwd in een land van 5. 500 m² met olijfbomen, cipressen, granaatappelbomen, kruiden en tuinen met biologische lokale groenten.
    Dit witgekalkte landgoed ligt in de beroemde middeleeuwse regio Pyrgos Kallistis, een prachtige nederzetting van het eiland, op slechts een steenworp afstand van het belangrijkste dorp Pyrgos en het kasteel.
    Het landgoed is elegant ontworpen en baadt in het heldere Cycladische licht en is ruim genoeg voor maximaal 13 gasten in alle drie de villa's. De villa's hebben een eigen ingang en alle gemakken van thuis om aan de behoeften van elke gast te voldoen. De privézwembaden en zitgedeeltes in de buitenlucht bieden een prachtig uitzicht op het eiland en de blauwe Egeïsche Zee.
    Christou Estate is ideaal voor een paar uitje, een familievakantie of een speciale gebeurtenis (huwelijk, jubileum, verjaardagsfeest). Het landgoed belooft absolute privacy en een onvergetelijk verblijf voor diegenen die het authentieke leven op het Santoriaanse eiland willen ervaren met alle moderne gemakken.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt in Santorini. Oud-Thira en Kasteel Oia zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Caldera van Santorini en Strand van Kamari. Ga voor waterpret zoals jetskiën en duiken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandelen en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Santorini
Meer villa's in Santorini
Kaart
Santorini, Unknown

In de buurt

  • Een met sneeuw bedekte klif met een restaurant en terras.
    Wijnproducent Antoniou
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Een kustplaatsje met witte gebouwen, een cruiseschip en een heldere blauwe zee.
    Caldera van Santorini
    2 min. rijden - 1.6 km
  • Santo Wines
    3 min. rijden - 1.6 km
  • Wijnmakerij Venetsanos
    3 min. rijden - 2.3 km
  • Art Space Santorini
    4 min. rijden - 3.1 km

Lokaal vervoer

  • Thira (JTR-Nationale luchthaven Santorini) - 12 min. rijden

Restaurants

  • Santo Wines
    17 min. wandelen
  • Spartakos Restoraunt
    6 min. rijden
  • Apollon
    6 min. rijden
  • Franco's Cafe
    9 min. wandelen
  • Steki
    19 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Kota Villa with private pool over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Kota Villa with private pool?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Kota Villa with private pool inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Kota Villa with private pool uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Kota Villa with private pool?

Deze villa in Santorini ligt op 1,3 km van Santo Wines en op 3,1 km van Caldera van Santorini. Ook Wijnproducent Boutari en Wijnproducent Antoniou liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk