¡Bienvenido a tu refugio costero en la encantadora Playa de Berria!
Este duplex básico pero acogedor es el lugar perfecto para disfrutar de unas vacaciones relajantes junto al mar.
Con capacidad para hasta 5 personas, es ideal para familias o un grupo de amigos que buscan desconectar y disfrutar de la tranquilidad y belleza de la playa.
Situado exactamente en la Playa de Berria, tendrás acceso directo a la arena y al mar. Despierta cada mañana con el sonido de las olas y respira el aire fresco del océano.
El apartamento cuenta con dos dormitorios: uno con una cama matrimonial y otro con tres camas individuales, perfecto para alojar cómodamente a cinco personas.
Un baño completo y funcional, equipado con todo lo necesario para tu estancia y un aseo adicional.
Una cocina básica, pero equipada con lo esencial para que puedas preparar tus comidas: nevera, microondas, fogones y utensilios de cocina.
dit appartement ligt aan het water in Santona. Bezoek 45 Amigos Ciderhuis en Bodegas Vidular als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Playa Trengandín en Parque Natural Marismas de Santoña, Victoria y Joyel. Bekijk onze reisgids voor Santona
Zijn huisdieren welkom bij Apartamento playa de Berria?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Apartamento playa de Berria?
Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij Apartamento playa de Berria van één nacht voor twee volwassenen op 25 okt. 2026 min. € 227, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Apartamento playa de Berria inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartamento playa de Berria uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartamento playa de Berria?
Dit appartement ligt aan het water, op 5 minuten wandelen van Golf van Biskaje en Playa de Berria. Ook Playa de El Brusco en Playa Trengandín liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Apartamento playa de Berria
2,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
4,0
Netheid
8,0
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
2/10 – Verschrikkelijk
Jan B.
29 sep 2026
Positief: Locatie
Negatief: Netheid, inchecken en communicatie
Deze accommodatie was niets wat we hadden verwacht. Het was zeer verouderd. Er was geen Wifi. Er was een wasmachine maar die liep door de badkamer als hij draaide. De stoelen op het terras waren kapot en de kussens beschimmeld. De check-in duurde heel lang omdat het huisnummer niet werd doorgegeven. Toen we al een half uur bezig waren, gaf de host niet de info die we nodig hadden. Na melding dat we niet tevreden waren en opsturen van foto’s hebben we niets meer gehoord. Het enige wat mooi was, was het uitzicht van de zee. Maar dat is ook het enigste… waardeloos!