Hotel Tahiti Playa 4S ligt vlak bij een treinstation en aan het strand in Santa Susanna. Bezoek Kasteel van Tossa de Mar, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Playa de Pineda de Mar en Playa de Calella. Reis je met kinderen? Overweeg dan Water World en Kite & Paddel Surf Centrum Catalunya. Ga voor waterpret zoals jetskiën en kajakken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandel- en fietsroutes afleggen en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Santa Susanna
Paseo Marítimo s/n, Santa Susanna, 08398
In de buurt
Strand van Malgrat de Mar
6 min. rijden - 2.5 km
Strand van Santa Susanna
2 min. wandelen - 0.2 km
Strand van Les Caletes
2 min. wandelen - 0.2 km
Playa de Levante
6 min. wandelen - 0.6 km
Strand van Santa Susanna
11 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Station Santa Susanna - 12 min. wandelen
Luchthaven Barcelona El Prat (BCN) - 70 min. rijden
Restaurants
The Drunken Duck
3 min. wandelen
Stella Maris
4 min. wandelen
King's Cafe
2 min. wandelen
Sand Beach Club
2 min. wandelen
H-Top Royal Sun Bar
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Tahiti Playa 4S
Hotel met een luxe stijl en een gezinsvriendelijk beleid vlak bij Playa de Pineda de Mar
Een strandbar, een poolbar en een terras verwelkomen je bij Hotel Tahiti Playa 4S. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Naast een koffiebar/café en een tuin, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 25+ Mbps.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen, parasols bij het zwembad en een redder ter plaatse
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en rookvrije accommodatie
Een tafeltennistafel, tuinmeubelen en een 24-uurs receptie
Boeken, een lift en hulp bij uitstappen/tickets
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 446 kamers zijn voorzien van leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met haardrogers
Flatscreentelevisies met satellietzenders
(kleer)kasten, balkons en dagelijkse schoonmaak
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Biosphere, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 25 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 9 per persoon
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Een strandbar
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Bar-Cafeteria
Pool Bar
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Boeken
Bubbelbad
Buitenzwembad
Gratis kinderclub
Kinderzwembad
Speeltuin
Spellen
Spelletjesruimte
Tafeltennis
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Watersportuitrusting
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Gratis kinderclub
Kinderzwembad
Lifeguards aanwezig
Snackbar/delicatessenwinkel
Speeltuin
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Kapsalon
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
500 vierkante meter aan conferentieruimte
Vergaderruimte
Buiten
Aan het strand
Aan het water
Entertainmentzone buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
1 gebouw
7 etages
Badmeesters
Gebouwd in 1999
Mediterrane architectuur
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Kluis
Laptopvriendelijke werkplek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 10.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn niet beschikbaar van 11 november 2026 tot 31 maart 2027 (datums kunnen wijzigen):
Bar/lounge
Strand
Ontbijt
Kinderclub
Dagelijkse schoonmaak
Eetgelegenheid/eetgelegenheden
Wasserette
Vergaderruimtes
Recreatiefaciliteiten
Bubbelbad
Zwembad
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 3 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 8.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.98 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 17 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 9 per persoon
Betaald parkeren: EUR 25 per nacht
Toeslag voor kamerkluis: EUR 2.50 per dag
Toeslag voor babybed: EUR 8.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie No, HB--004044-92, HB-004044, ES:A08139339, b-74691, Spanish Commercial Registry, country:ES|stateProvince:Barcelona|city:Barcelona|address1:c/Àngel Guimerà, 20-22 |address2:bajos|postalCode:08017, ES
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Tahiti Playa 4S over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is niet beschikbaar van 11 november 2026 tot 31 maart 2027 (datums kunnen wijzigen).
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Tahiti Playa 4S?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 25 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Hotel Tahiti Playa 4S inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 10.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Tahiti Playa 4S uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Tahiti Playa 4S?
Dit hotel in Santa Susanna ligt aan het strand, binnen 5 minuten wandelen van Strand van Santa Susanna, Strand van Les Caletes en Karts. Ook Playa de Levante en Les Dunes Beach liggen op een kwartiertje wandelen. Station Santa Susanna ligt op 12 minuten wandelen en naar Station Malgrat de Mar is het 19 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Tahiti Playa 4S
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
8,4
Locatie
8,0
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 98 van 336 beoordelingen
10 - Uitstekend
98
Gastenscore: 8 - Goed. 158 van 336 beoordelingen
8 - Goed
158
Gastenscore: 6 - Redelijk. 49 van 336 beoordelingen
6 - Redelijk
49
Gastenscore: 4 - Matig. 21 van 336 beoordelingen
4 - Matig
21
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 10 van 336 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
10
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
omar
1 jun 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Leuk hotel voor de kids mist alleen een glijbaan en de openingstijden van het zwembad mogen wel wat ruimer. Verder goed hotel voor als je verblijft in malgrat/santa suzanna
omar
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Wim
1 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Het is een groot en net hotel. Erg vriendelijk personeel. Helaas was het slecht weer en was er weinig te doen, helaas. Kamers zijn goed met een prima bed en heerlijke douche. De trein is in de buurt en daar kan je met ruim een uurtje in Barcelona centrum zijn.
Wim
3 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
jjh
28 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Het eten was vaak lauw. Vlees veel te vet.
Voor de rest uitstekend hotel
jjh
14 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Yilmaz Guney
6 aug 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Het hotel was veels te vol. Teveel mensen op het strand, teveel mensen bij het zwembad. Over het ontbijt niet beginnen een rij van begin restaurant tot ergens eind hotel. Onnodig drukte. De kamer zijn daarnaast totaal niet geluid dicht. Je hoort al van ze zij en bovenburen. Ook de gang! Echt niet waard voor je geld
Yilmaz Guney
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jip
25 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
In accommodatie was alles ok .
Alleen wilde me kamer verlengen en dat kon niet terwijl de meeste het wel lukte .
Maar voor de rest was alles ok .
Vooral de zwemhandoekken die gratis zijn tegen borg .
Jip
6 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
11 jun 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Zeker geen 4 sterren
Geen zeep bij lavabo .
Enkel wasgel in de douche.
Elke dag zelfde vis gebakken.
1 dag 1uur moeten wachten op handdoeken om ons te douchen.
Harde muziek aan het zwembad.
Lange wachtrijen voor restaurant en nog niet eens seizoen.
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
7 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
zielige medereizigers
de race voor de handdoeken op de bedjes leggen is ook hier een wonderlijk fenomeen, erg stressvol als je met een kind schaduw wilt hebben.
het schandalige misbruik van voedsel door Fransen en Oostblokkers moet iets aan gedaan worden in de eetzaal.
Geverifieerde reiziger
11 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Chay
14 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff need to be abit more attentive
Chay
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Naiara
12 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Personal muy agradable y comida muy buena con variacion
Naiara
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mohammad
14 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location, excellent cleanliness, excellent food, and friendly staff.
Mohammad
6 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
20 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Avis
Séjour reposant !
Geverifieerde reiziger
9 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Adel
27 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super hôtel avec de bonnes prestations. On s'est régalé, la piscine est géniale.
Adel
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
hilary
22 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved our stay in this hotel staff are friendly great breakfast all very happy
hilary
4 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Alessandro Dominik
3 dec 2025
Positief: Personeel en service
Blick auf den Pool und Strand war ohne Einschränkungen.
Alessandro Dominik
7 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
31 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bien
Hotel bien situé en bord de mer. Petit déjeuner et dîner bien
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
sandra
6 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful place!
sandra
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Darko
11 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Direkt an Strand
Darko
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Aleksandr
21 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Danke ,es war eine schöne Zeit
Aleksandr
6 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Michelle
27 sep 2024
Positief: Netheid, voorzieningen
We enjoyed our stay.
Michelle
6 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jose
24 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Séjour génial
Jose
3 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nicolas
4 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bon rapport qualité prix
Très bon bon séjour au niveau qualité/prix Personnels agréable et établissement propre..
Nicolas
4 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Luc
7 jun 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
Nous avons pris demi pension, petit déjeuner buffet bien, ligne d'attente infernal, dinner buffet, viande très très dure, ligne d'attente avant de rentrer dans le resturant et ligne d'attente pour le buffet infernal, tu n'oublies rien car tu ne veux pas retourner en ligne. De plus aucunes boissons n'est incluses au buffet, même pas l'eau, sauf le matin. Coffre fort dans les chambres payant, serviette pour la piscine devons donner un dépot en argent comptant, de plus il y a des gens qui réservent leur place à 7h le matin à la piscine même s'ils n'ont pas le droit alors l'hotel de fait pas respecter les règlements alors si tu ne fait pas la même chose tu risques de ne pas avoir de place et la piscine ouvre vers 10h, chaise à la mer payante. Garage devons donner dépot de 40$ en argent comptant même si le montant a tout été payé.Check in réception très compliquée. Nous pensions de relaxer pour la fin de nos vacances de 3 semaines un 4 jours tranquilles, très mauvais choix, c'est un endroit familial et tres animée. Pour la détente je ne le conseilles pas. Tu attends pour tout et armer vous de patiente car tout est long ( fin mai 2026) la haute saison n"est pas commencée
Luc
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Remal Abu
11 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I liked everything, next to the Hotel are so good Restaurant and the beach was very nice. The Rooms are so good. The Service was perfekt, they were friendly and helpful.
Remal Abu
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sulamita
23 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo perfecto
Sulamita
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Xavier
17 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten