Gehele woning
Holiday home with pool, only a few minutes to the beach of San Bauló, Mallorca
Deze villa in Santa Margalida is voorzien van een privézwembad en een keuken
Fotogalerie voor Holiday home with pool, only a few minutes to the beach of San Bauló, Mallorca





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
4 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 8280 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

VILLA DIAGONAL - Villa with private pool in Can Picafort. Free WiFi
VILLA DIAGONAL - Villa with private pool in Can Picafort. Free WiFi
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 33 beoordelingen
De prijs is € 2.021
inclusief belastingen en toeslagen
9 mrt - 10 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ETV/7167
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Villa
V. Casa Marian Villa
V. Casa Marian Santa Margalida
V. Casa Marian Villa Santa Margalida
347943
Over deze buurt

Ca´n Picafort, Balearic Islands
In de buurt
- Publieke Boerderij van Son Real6 min. wandelen - 0.6 km
- Es Figueral de Son Real6 min. wandelen - 0.6 km
- Playa de Son Bauló9 min. wandelen - 0.8 km
- Playa de Can Picafort14 min. wandelen - 1.2 km
- Karting Can Picafort19 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
- Station Llubi - 23 min. rijden
- Palma de Mallorca (PMI) - 60 min. rijden
Restaurants
- Jamaica Cocktail Bar3 min. rijden
- Mar y Paz9 min. wandelen
- Copacabana18 min. wandelen
- bar puput8 min. wandelen
- GFC Gallinero Fried Chicken3 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Holiday home with pool, only a few minutes to the beach of San Bauló, Mallorca
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster







