Aparthotel Can Picafort Palace ligt in Santa Margalida. Haven van Alcúdia en Haven van Pollensa zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa de Muro en Strand van Alcúdia. Reis je met kinderen? Overweeg dan Karting Can Picafort of ga naar Plaza de Toros om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Snorkelen, windsurfen en vissen, het kan allemaal. Maak je borst dus maar nat! Bekijk onze reisgids voor Can Picafort
Carretera Arta-Puerto Alcudia km 22.9, Santa Margalida, Baleares, 07458
In de buurt
Es Comú
14 min. wandelen - 1.2 km
Playa de Can Picafort
6 min. wandelen - 0.6 km
Publieke Boerderij van Son Real
12 min. wandelen - 1.1 km
Es Figueral de Son Real
12 min. wandelen - 1.1 km
Playa de Son Bauló
4 min. rijden - 2.5 km
Lokaal vervoer
Station Sa Pobla - 16 min. rijden
Palma de Mallorca (PMI) - 58 min. rijden
Restaurants
Burger King
7 min. wandelen
Geskes Bar
6 min. wandelen
Copacabana
11 min. wandelen
L'Incanto
8 min. wandelen
Jamaica Cocktail Bar
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
Aparthotel Can Picafort Palace
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast een volledig uitgeruste spa over een binnenzwembad en een restaurant. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een bar/lounge, een snackbar/deli en een gratis kinderclub. Elk aparthotel bevat een keuken met een kookplaat en microgolfoven, naast gratis wifi en een flatscreentelevisie met satellietzenders. Een waterkoker, een kluis en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Aparthotel Can Picafort Palace heeft 185 kamers met een kluis. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben keukens met een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 50+ Mbps). Elke flatscreentelevisie heeft satellietzenders. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
De locatie beschikt over een binnenzwembad en een kinderzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Gasten kunnen zich heerlijk laten verwennen door een bezoek te brengen aan de volledig uitgeruste spa van dit aparthotel. De spa is uitgerust met een sauna en een bubbelbad. De spa is dagelijks geopend.
All-inclusive details
Er zijn all-inclusive kamertarieven beschikbaar bij Aparthotel Can Picafort Palace. Deze prijzen zijn hoger omdat het eten en drinken ter plaatse bij de kamerprijs is inbegrepen (er gelden mogelijk beperkingen).
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Je hoeft niet op straat te parkeren
Gezinsvriendelijk
Gratis kinderclub
Kinderspeelgoed
Kinderzwembad
Keuken
Elektrische waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Minikoelkast
Eetopties
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.30 uur: EUR 14 voor volwassenen en EUR 14 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Buiten
Outdoor entertainmentgebied
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Bagageopslag
Dagelijkse huishoudservice
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Telefoon
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Gratis kinderclub
Kinderzwembad
Snorkelen in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Windsurfen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
185 units
Feestruimte
Geluiddichte muren
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.83 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.41. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 3.30 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.65. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 14 voor volwassenen en EUR 14 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Can Picafort Palace
Can Picafort Santa Margalida
Aparthotel Can Picafort Palace Aparthotel
Aparthotel Can Picafort Palace Santa Margalida
Aparthotel Can Picafort Palace Aparthotel Santa Margalida
Veelgestelde vragen
Beschikt Aparthotel Can Picafort Palace over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Aparthotel Can Picafort Palace?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Aparthotel Can Picafort Palace inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Aparthotel Can Picafort Palace uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Is Aparthotel Can Picafort Palace all-inclusive?
Bepaalde tarieven van deze accommodatie zijn all-inclusive.
Waar staat Aparthotel Can Picafort Palace?
Dit gezinsvriendelijke aparthotel in Santa Margalida ligt op 2 km afstand van Playa de Can Picafort, Es Comú en Publieke Boerderij van Son Real. Playa de Muro ligt op 3,5 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Aparthotel Can Picafort Palace
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,6
Voorzieningen
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 35 van 89 beoordelingen
10 - Uitstekend
35
Gastenscore: 8 - Goed. 39 van 89 beoordelingen
8 - Goed
39
Gastenscore: 6 - Redelijk. 11 van 89 beoordelingen
6 - Redelijk
11
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 89 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 89 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
8/10 – Goed
Malgorzata
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
30 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay at, good amenities and close to the pier. Nice clean area.
Malgorzata
5 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Andreas
Reisde met partner
10 okt 2025
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Hat alles gepasst, nur die Animation ist viel zu laut. Die Musik wird ohrenbetäubend am Pool und abends bei den Shows aufgedreht.
Außerdem ist das Nachbarhotel auch sehr laut.
Wir waren trotzdem sehr zufrieden, hatten nur Übernachtung gebucht.
Andreas
7 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Stefan
7 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Stefan
5 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Veronika
23 sep 2025
Veronika
7 nachten verbleven in september 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Gabriela
2 sep 2025
Gabriela
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
David
Reisde met familie
31 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
David
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Catherine
Reisde met familie en kleine kinderen
30 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean and spacious rooms. Always a sunbed available even though it’s August. Great entertainment.
Catherine
14 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Kelsi
Reisde met familie en kleine kinderen
12 aug 2025
Positief: Netheid
The rooms were nice and roomy for a family of four. The location is ideal as close to oceanfront. The food was really bad and I've stayed at a good amount of all inclusives. We booked all inclusive and ended up eating out most nights. Another thing to note is that it's hard to get a drink at dinner as they only offer table service (1 or 2 waiters for everyone). A bit disappointing if paying for all inclusive and you have to wait 30 min to be served. We wouldn't return unfortunately.
Kelsi
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Jennie
Reisde met familie
6 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Jennie
5 nachten verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
26 jul 2025
Familenurlaub mit Kleinkinder
Preisleistung war ok. Apartment war geräumig jedoch viele Ameisen im Zimmer. Frühstück war super jedoch, dass Abendessen war sehr fade. Paelle war zum Beispiel sehr überkocht und hatte keinen Geschmack. Für Getränke musste man extra bezahlen obwohl man Halbpension hatte. Die Bedinung im Restaurant war katastrophal. Man wartete zum Teil 20min um was zu trinken zu bestellen.
Mini disco war top unsere Kids haben sich jeden Abend darauf gefreut wie auch auf die Abendshows.
Geverifieerde reiziger
9 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Anne-Grethe
Reisde met een groep
21 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Anne-Grethe
7 nachten verbleven in juni 2025
6/10 – Redelijk
Laura
Reisde met familie
17 jun 2025
Positief: Netheid
The hotel offers quite good value for money, and its location is truly excellent. Cleanliness is well taken care of, which made our stay pleasant. However, the room decor is starting to look a bit worn, and the hotel’s best days seem to be behind it.
We were not satisfied with the beds, as the mattresses were too hard for us. The condition of the elevators also raised some concerns, which slightly affected the overall experience. Breakfast was average and didn’t particularly stand out.
There were many families staying at the hotel, and there was a program organized for the children, which brought a cheerful atmosphere. Our room was located in the courtyard, which was really charming, as was the pool area. All in all, the hotel is well suited for families and for travelers who value cleanliness and a pleasant environment, even though some areas would benefit from an update.
Laura
7 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Enora
7 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Hôtel très bien situé. Superbe piscine. Les appartements sont grands et propre.
Le ménage est fait tous les jours. Le balcon est super.
Il manque un peu d’équipement au niveau de la cuisine (éponge/produit vaisselle).
Le personnel de l’accueil ne dit pas forcément bonjour quand on passe. Nous n’avons pas pris le petit déjeuner.
Enora
5 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Martin
Reisde met familie
4 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die 3 Sterne bei der Umgebung bezieht sich auf die Lage, nicht auf das Hotel selbst.
Das Hotel ist sehr zu empfehlen.
Martin
6 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Tanja
Reisde met familie
3 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Our house keeper Carmen was super friendly and very accommodating throughout our entire stay.
Also breakfast was great with many choices and very friendly and efficient staff.
Tanja
6 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Judith
Reisde met partner
3 mei 2025
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Very well located within the Can Picafort resort and close to local bus routes. The hotel is in need of some updating and the wifi is terrible, but the room was comfortable and the outside pool area spacious with good lunch/drink options from the bar. Not a luxury stay but perfectly fine.
Judith
7 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Jan-Viktor
1 mei 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Jan-Viktor
4 nachten verbleven in april 2025
4/10 – Matig
Quentin
Reisde met familie
22 apr 2025
Positief: Netheid
Mitigé
L'établissement ne respecte pas la loi en ne proposant pas d'eau gratuitement pendant les repas. Les minis bouteilles d'eau sont vendues au prix modique de 3 euros pendant le repas. Mais le pire de cet hotel reste l'insonorisation et l'irrespect total des vacanciers. Par ailleurs, la restauration est bonne et les espaces sont agréables. La chambre familiale est spacieuse et agréable.
Quentin
3 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Gianluca
15 nov 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Gianluca
4 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Carl
Reisde met familie en kleine kinderen
8 nov 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good, but not perfect.
Hotel itself is nice, not 'a million rooms crammed into a tiny complex' which you'll see on the island. We stayed All Inclusive for a week and left 3rd of November, hotel was beginning to wind down for the season as we were leaving, it got very very busy from 31st October as they must have had a special Spanish Resident deal on, for Halloween.
Good bits: pools are nice, with a small indoor pool and new spa area. Kids splash pool is ideal for around 8y and under. Food is acceptable, much the same as other hotels - there's always something to eat, unless your children are particularly fussy like mine. Very much catered for the European market, but they attempt bacon every day at breakfast, though it's more like fried ham sadly. Some days the meat selection was unreal, roast beef, chicken/turkey etc.
Bad bits: if you happen to get a room on the 1st floor above the entertainment room (as we did) you'll quickly realise that it is ridiculously loud and noise comes through the floor, it ends at half 10 which is early enough, but when you have 2 tired small children - half 10 is too late to put up with.
They did move us rooms reluctantly, and after some bad attitude from the receptionist "what do you want me to do, it's Mallorca, noise until 12 o clock is normal", whilst probably correct, that doesn't fix my issue, and it's bad customer service.
Our second stay here but probably won't be back, but we love the island so will definitely be back to Mallorca.
Carl
7 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Maria
Reisde met familie
2 nov 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
En general bien , pero la comida del hotel regular. No hay opciones sanas para niños. Y para adulto escaso. Mucho rebozado y salsas.
Maria
2 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Cecilia yvette
Reisde met familie en kleine kinderen
2 nov 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bien propre et très bel hôtel
Personnel agréable et à l’écoute
Cecilia yvette
7 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Georg
Reisde met familie
29 okt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr freundlicher Empfang. Viele Parkplätze vorhanden.
Flughafen ca 1h Fahrt.
Abendprogramm vorhanden.
Frühstück haben wir einmal benutzt, war vielfältig.
Zimmer sehr sauber und ideal eingerichtet. Sehr freundliche Putzdamen. Sehr freundliche Rezeption.
Aldi diagonal gegenüber, Mercado 5min, Spar im Haus.
Strand 12 Minuten.
Pool, Pool für Kinder sauber und groß.
Poolbar preislich angemessen.
Hotel ist empfehlenswert.
Georg
5 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
RICHARD
Reisde met familie
26 okt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Great stay and great value
Overall I was really impressed with the resort. It was significantly cheaper than any other resort and we have done AI a lot with kids and glad to say this one didn't disappoint. We had a pool room apartment and it was nice and spacious with a basic but functional kitchen area. Resort felt spacious but we went mid to late October before half term. Central bar was a great space with plenty of tables and lots of loungers. Kids splash zone was great for under 5s. Good size sports court. Outdoor pool was pretty bracing but a great size. The jewel was the indoor pool which our kids loved. And spent morning and early evening in there. Food was actually pretty good and fair variety each day. Like with most AI you have to accept it for what it is. Similarly drinks are ok. Nothing special but nothing bad either. Location is about 10min walk from beach and very pleasant and a 20 min drive to alcudia bay which we would recommend. Staff were very friendly and check in process was easy. We arrived after midnight and a nice touch is they leave restaurant open with a help yourself cold buffet. Weather was a nice low 20s. Bit chilly in the evening. There was the usual evening entertainment. Not really our thing but seemed ok. Lastly if you have a car only a small number of spaces but loads of safe street parking to the front and side of the hotel.
RICHARD
8 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Perpe
Reisde met familie en kleine kinderen
24 okt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great indoor pool..
Could improve on entertainment- not much going on .