Gezellig en Verzorgd met Zwembad Palm House Apartments 1-2 Pers Aruba
Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Dit appartement beschikt over een wasmachine.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van airconditioning.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Zwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Santa Cruz. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Renaissance Mall Aruba. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Eagle Beach en Baby Beach. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Guillermo Prospero Trinidad Stadion of Palomarga International Raceway Park. Bekijk onze reisgids voor Santa Cruz
Oranjestad (AUA-Internationale luchthaven Koningin Beatrix) - 6 min. rijden
Restaurants
The Old Dutch Bar
7 min. rijden
Picanha Churrascaria By Chalo
5 min. rijden
Café Abraço
6 min. rijden
Sbarro
7 min. rijden
The Placery
6 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Gezellig en Verzorgd met Zwembad Palm House Apartments 1-2 Pers Aruba over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Gezellig en Verzorgd met Zwembad Palm House Apartments 1-2 Pers Aruba?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Gezellig en Verzorgd met Zwembad Palm House Apartments 1-2 Pers Aruba inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Gezellig en Verzorgd met Zwembad Palm House Apartments 1-2 Pers Aruba uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Gezellig en Verzorgd met Zwembad Palm House Apartments 1-2 Pers Aruba?
Dit appartement in Santa Cruz ligt op 2 km afstand van Waterpark Blue Parrotfish, Ruïnes goudsmelterij Balashi en De Palm Island. Ook Palmeiland en Mangel Halto-strand liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen over Gezellig en Verzorgd met Zwembad Palm House Apartments 1-2 Pers Aruba