Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie 159085/AL
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie
inbegrepen
Accommodatie ook bekend onder de naam
Quinta dos Abutitos in Santo Ant nio da Serra Santa Cruz
Over deze buurt
Quinta dos Abutitos in Santo Ant nio da Serra ligt in Santa Cruz. Bezoek culturele hoogtepunten Museu da Baleia en Madeira Walvismuseum. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Jachthaven van Funchal en Santo da Serra Golf Club. Aquaparque Madeira en Palheiro Tuinen zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Santa Cruz
Zijn huisdieren welkom bij Quinta dos Abutitos in Santo Ant nio da Serra?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Quinta dos Abutitos in Santo Ant nio da Serra inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Quinta dos Abutitos in Santo Ant nio da Serra uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Quinta dos Abutitos in Santo Ant nio da Serra?
Dit vakantiehuis in Santa Cruz ligt op 2 km afstand van Mercado do Santo da Serra en Quinta da Junta-park. Ook Laurisilva van Madeira en Santo da Serra Golf Club liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen over Quinta dos Abutitos in Santo Ant nio da Serra