8/10 – Goed
Ronny B.
Schöne abgelegene Berghütte mit traumhaften Ausblick

















De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Vandaag, 25 jan. 2026, kost een verblijf bij Holiday Home 'Casa Azul del Roque Negro' with Sea View, Terrace and Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 25 feb. 2026 min. € 212,20, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Deze chalet ligt bij de zee, op 15 km afstand van Mirador de Jardina, Playa de Pachila en Playa de Ocadila. Ook Fundación Canaria Cristino de Vera en Kathedraal van San Cristobal de La Laguna liggen op 20 km afstand.

