Geheel appartement

Proa Duggi Santa Cruz

Fotogalerie voor Proa Duggi Santa Cruz

Een hotelkamer met een bed, een nachtkastje, een schilderij aan de muur en een deur naar een andere kamer.
Een moderne woonkamer met een groot raam, een open haard en een flatscreen televisie.
Interieur
Televisie
Een gang met een schuifdeur naar een balkon.

Beoordelingen

7,0 op 10 –
Goed

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 3

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Proa Duggi Santa Cruz

  • La Proa is a small 1 bedroom apartment with everything you need for a stay just 5 minutes walk to the center of Santa Cruz, has a fully equipped kitchen, large window and small balcony in the room. Large closet to place all your belongings if you have to spend long stays.



    The Duggi area is a central district of the city of Santa Cruz just 5 minutes from the emblematic Calle Castillo on foot, full of services and restaurants in the surroundings. An area for those who want to have the city center within walking distance without the hassle of taking the car.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Eten en drinken

  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Haardroger

Entertainment

  • Tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Algemeen

  • Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VV-38-4-0102940
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Zona Centro, een wijk in Santa Cruz de Tenerife. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Heliodoro Rodriguez Lopez Stadium en Iglesia de la Nuestra Señora de la Concepción. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Parque Maritimo Cesar Manrique en Centro BTT Valles del Oso. Park La Granja en Centro de Arte la Recova zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Santa Cruz de Tenerife
Meer appartementen in Santa Cruz de Tenerife
Kaart
Santa Cruz de Tenerife

In de buurt

  • Rambla de Santa Cruz
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Park La Granja
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Heliodoro Rodriguez Lopez Stadium
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Park García Sanabria
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Plaza de España
    15 min. wandelen - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • Chimisay - 11 min. rijden
  • Santa Cruz de Tenerife (TFN-Tenerife North) - 23 min. rijden

Restaurants

  • El desvan
    7 min. wandelen
  • La Frasca
    5 min. wandelen
  • Kebab Alhambra
    5 min. wandelen
  • La Ecológica
    5 min. wandelen
  • Bar Jabugo
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Proa Duggi Santa Cruz?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Proa Duggi Santa Cruz inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Proa Duggi Santa Cruz uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Proa Duggi Santa Cruz?

Dit appartement ligt in Zona Centro, op 10 minuten wandelen van Rambla de Santa Cruz, Park La Granja en Heliodoro Rodriguez Lopez Stadium. Ook Centro de Arte la Recova en Park García Sanabria liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen over Proa Duggi Santa Cruz

Beoordelingen

7,0

Goed