Hotel Son Trobat Wellness & Spa ligt in Sant Llorenç des Cardassar in een landelijke omgeving. Bezoek culturele hoogtepunten Ajuntament De Son Servera en Museu Regional d'Artà. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Toren van het Paleis en Grotten van Hams. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Rafa Nadal Sportcentrum of Karting Can Picafort. Kies voor waterpret zoals duiken of windsurfen of beleef avonturen zoals het volgen van een ecotour en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Sant Llorenç des Cardassar
Carretera Manacor-Sant Llorenç, km 4.8, Sant Llorenc des Cardassar, Mallorca, 7530
In de buurt
Rafa Nadal Sportcentrum
11 min. rijden - 10.6 km
Majorica-fabriekswinkel
10 min. rijden - 10.9 km
Iglesia y Claustro de Sant Vicenç Ferrer
10 min. rijden - 10.9 km
Parròquia de la Mare de Déu dels Dolors de Manacor
11 min. rijden - 8.9 km
Toren van het Paleis
11 min. rijden - 8.9 km
Lokaal vervoer
Station Manacor - 12 min. rijden
Palma de Mallorca (PMI) - 56 min. rijden
Restaurants
Molí d'en Sopa
11 min. rijden
Es Pati
5 min. rijden
Es Racó
10 min. rijden
El Palau
9 min. rijden
De Tot
9 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Son Trobat Wellness & Spa
Landhuis met een chique stijl en een boetiekstijl in een landelijke omgeving
Een poolbar, een terras en een koffiebar/café vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Son Trobat Wellness & Spa. Avontuurlijke reizigers kunnen mountainbiken bij dit landhuis.
Geniet van een manicure/pedicure, een massage of een lichaamsbehandeling bij het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Naast een tuin en een speeltuin, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een binnenzwembad en een buitenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Gratis fietsen ter plaatse, een outdoor tennisbaan en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, conciërgeservice en een feestzaal
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Son Trobat Wellness & Spa bieden veel comfort dankzij luxe beddengoed en kussenmenu's, naast leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en badjassen.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Bedden met traagschuimmatrassen en donsdekens
Badkamers met designer toiletartikelen en douches
Flatscreentelevisies met satellietzenders
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Binnenzwembad
Bubbelbad
Buitenzwembad
Gratis fietsenverhuur
Kinderzwembad
Mountainbiken
Outdoor tennisbaan
Sauna
Speeltuin
Sportschool
Stoombad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Volledig uitgeruste spa
Wandel- en fietsroutes
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Buitenzwembad
Kinderzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Speeltuin
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Aromatherapie
Gezichtsbehandelingen
Manicures/pedicures
Massage
Sauna
Spa dagelijks geopend
Spabehandelingsruimtes
Stoombad
Turks bad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
2 etages
Feestruimte
Gebouwd in 1845
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Kussenkeuzemenu
Luxe beddengoed
Matras van memory foam
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Badjassen
Designer toiletartikelen
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Minibar
Roomservice
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 8 november tot 10 februari.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.55 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.28. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 2.20 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.10. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Rural Son Trobat
Hotel Rural Son Trobat Sant Llorenc des Cardassar
Rural Son Trobat
Rural Son Trobat Sant Llorenc des Cardassar
Son Trobat Hotel Rural
Hotel Son Trobat Wellness Sant Llorenc des Cardassar
Son Trobat Wellness Sant Llorenc des Cardassar
Son Trobat Wellness
Son Trobat Wellness & Spa
Hotel Son Trobat Wellness & Spa Country House
Hotel Son Trobat Wellness & Spa Sant Llorenc des Cardassar
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Son Trobat Wellness & Spa over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een binnenzwembad, een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Son Trobat Wellness & Spa?
Vandaag, 20 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Son Trobat Wellness & Spa van één nacht voor twee volwassenen op 17 apr. 2026 min. € 185, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Son Trobat Wellness & Spa?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Son Trobat Wellness & Spa inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Son Trobat Wellness & Spa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Son Trobat Wellness & Spa?
Dit wellness landhuis ligt in een landelijke omgeving, op 10 km afstand van Toren van het Paleis, Parròquia de la Mare de Déu dels Dolors de Manacor en Iglesia y Claustro de Sant Vicenç Ferrer. Ook Majorica-fabriekswinkel en Torrent de Ca n'Amer liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Son Trobat Wellness & Spa
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,2
Locatie
9,8
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 129 van 144 beoordelingen
10 - Uitstekend
129
Gastenscore: 8 - Goed. 14 van 144 beoordelingen
8 - Goed
14
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 144 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 144 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 144 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
16 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Een top hotel, mooi , schoon, ruim en vooral een hele aardige en goede bediening. Je hebt wel een auto nodig om het eiland te zien..., ligt in een rustig gebied
Geverifieerde reiziger
13 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Michael
7 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Uns hat es sehr gut gefallen, gerne wieder
Michael
7 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Markus
Reisde met partner
29 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles perfekt. So wünscht man sich einen ruhigen erholsamen Urlaub mit super Frühstücksbuffet und reichhaltiger Auswahl beim Abendessen
Markus
6 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Raquel
9 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Relax
Sitio muy bonito y cuidado. Estancia muy tranquila y cómoda. Atención del personal un 10,limpieza otro 10. El restaurante:platos con mucha cantidad y precios muy buenos, la paella muy normalita,lo demás que hemos comido muy bueno
Raquel
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Andris
7 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing, quiet place. Sauna and jacuzzi included in the price. Very good rooms, clean. Very nice food in restaurant.
Andris
5 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Tyler
Reisde met een groep
20 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing!!
Amazing resort and highly recommended
Tyler
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Carmen
4 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Carmen
4 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Anemone
Reisde met partner
24 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir haben uns sehr wohl gefühlt und kommen gerne wieder.
Anemone
5 nachten verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
Stefan
24 okt 2023
Wir haben wunderbare 2 Wochen in der Hotelfinca gehabt - tolle Gastgeber , sehr gutes Essen egal zu welcher Jahreszeit, super gepflegte Anlage, geräumige Zimmer. Ruhig aber mit Ambiente
Einzige Voraussetzung ist ein Mietwagen, den benötigt man wenn man woanders hin möchte. Die Strecken mit dem Fahrrad sind für Durchschnittsfahrer doch zu weit…
Stefan
14 nachten verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Marian
12 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
.
Marian
7 nachten verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
angela
Reisde met een groep
12 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr schöne Anlage, tolles Abendessen, ruhige Umgebung, einfach
perfekt!!!
angela
1 nacht verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Marina
12 sep 2023
I had a great experience.
Marina
2 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Michael
2 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Entspannender Urlaub mit viel Komfort
Die Lage ist etwas außerhalb und mal hat eine runderbare Ruhe. Die Häuser mit jeweils zwei Haushälften bieten eine perfekten Komfort und einem eigenen Stück Garten. Eine sehr gepflegte Poolanlage mit weiteren Bereiche ...einfach klasse. Das Frühstücksbuffet wie auch das Restaurant sind sehr gut von der Qualität und das Personal ist sehr freundlich und hilfreich.
Eine 5-Sterne Empfehlung
(Wir würden auf jeden fall dort wieder hinfahren!)
Michael
7 nachten verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Michael
Reisde met partner
1 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr gute Ruheoase mit überragendem Frühstücksbuffet. Waren jetzt das 3. Mal dort und haben uns sehr wohlgefühlt.Top Zimmer, natürlich benötigt man in der Lage eien Auto, aber das weiß man vorher.
Einzig das Essen (meist kaum gewürzt, kein/kaum Gemüse) und der Service beim Abendessen haben nachgelassen. Die Karte ist zudem recht langweilig und wurde auch über Jahre nicht verändert.
Michael
10 nachten verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
JOLY
Reisde met partner
23 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
C’était parfait, au top ! Nous avons rarement vu de telles prestations avec ce rapport qualité prix.
Beaucoup de choix au petit déjeuner, on vous propose des œufs brouillés, œufs au plat etc. Dîner très bon (demi pension) avec poissons et viandes de qualité (chateaubriand de bœuf par exemple, dorades, saumon). Attention, les boissons soft et alcools sont payantes et sont à régler à la fin du séjour, mais bons prix (comptez 6€50 pour un cocktail).
Piscine avec énormément de transats et à l’ombre. Très paisible, le jardin est sublime.
Possibilité d’avoir des parasols pour la plage.
Ne parlent pas français, il faut communiquer en espagnol ou anglais.
Chambres climatisées et spacieuses : il est vrai qu’on entend un peu de bruit dans les couloirs et chambres d’à côté.
Prévoyez de l’anti moustique si vous mangez en demi pension les soirs car repas à l’extérieur en été
JOLY
7 nachten verbleven in augustus 2023
8/10 – Goed
Camilla
29 jul 2023
Camilla
1 nacht verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Lionel
30 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Une parenthèse enchantée!
Avec mon épouse nous avons passé une merveilleuse semaine dans cet hôtel ou le personnel est attentionné et professionnel. Nous avons trouvé leur établissement tellement agréable que nous avons finalement décidé d'y manger 5 jour sur 6...ce qui n'était pas prévu!
L'établissement est très bien tenu et le Spa très agréable. La seule remarque est de faire évoluer le Hamman qui n'est pas au niveau du reste mais avec un tel niveau de prestations (qualité des chambres, Insonorisation, piscine immense, choix au PDJ extraordinaire....) et un tel niveau d'attention (prêt de vélo, box PDJ pour le jour du départ avant l'heure du service...) la barre est haute. Bravo et merci
Lionel
6 nachten verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Jackie
Reisde met familie
1 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay very comfortable and quiet
Jackie
3 nachten verbleven in april 2023
10/10 – Uitstekend
Juan
Reisde met partner
31 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Me gustó TODO mucho. Precioso, acogedor, excelente personal...
Juan
2 nachten verbleven in oktober 2022
10/10 – Uitstekend
Mikael
23 sep 2022
Mikael
1 nacht verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
David
26 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
David
3 nachten verbleven in juni 2022
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
18 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Es war alles top!
Geverifieerde reiziger
10 nachten verbleven in april 2022
8/10 – Goed
Ian, Darmstadt
Reisde met partner
5 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wundervolles Landhotel mit schönen Suiten
Ian
7 nachten verbleven in april 2022
10/10 – Uitstekend
David
Reisde met familie
19 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A top notch stay!
We had an amazing stay and this beautiful finca hotel. The service was always accommodating and extremely friendly. Food was excellent and the room was perfect for our family of three. The hotel is much bigger than it appears or feels, and we were surprised by the numbers of people actually staying there. However, it was always quiet and peaceful, which we loved. Located in a location easy to get to many popular nearby destinations…furtherest we ever drove was 45 min away. We loved our stay here, recommend it highly, and we’ll definitely be back again!
David
9 nachten verbleven in oktober 2021
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
25 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer