Geheel appartement

Vacation apartment/apartment for 9 guests with 120m² in Sankt Martin am Ybbsfelde (300457)

2.0-sterrenaccommodatie
Appartement in Sankt Martin-Karlsbach

Fotogalerie voor Vacation apartment/apartment for 9 guests with 120m² in Sankt Martin am Ybbsfelde (300457)

Privékeuken
Terrein van de accommodatie
Details aan de buitenkant
Details aan de buitenkant
Interieur

Populaire voorzieningen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Vacation apartment/apartment for 9 guests with 120m² in Sankt Martin am Ybbsfelde (300457)

Appartement in Sankt Martin-Karlsbach

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: internettoegang

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Buiten

  • Barbecue
  • Tuin

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin

Beleid

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

Kaart
Sankt Martin am Ybbsfelde

Lokaal vervoer

  • Station Neumarkt / Ybbs-Karlsbach - 7 min. rijden
  • Linz (LNZ-Hoersching) - 64 min. rijden

Restaurants

  • ‪Lindenhof Ybbs - ‬10 min. rijden
  • ‪Donau Lodge - Babenbergerhof - ‬9 min. rijden
  • ‪Gasthaus Krenn - ‬9 min. rijden
  • ‪Bistro Mogad‘or - ‬11 min. rijden
  • ‪Gasthof Böhm - ‬13 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Vacation apartment/apartment for 9 guests with 120m² in Sankt Martin am Ybbsfelde (300457)?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Waar staat Vacation apartment/apartment for 9 guests with 120m² in Sankt Martin am Ybbsfelde (300457)?

Dit appartement in Sankt Martin-Karlsbach ligt op 15 km afstand van Donau Rivier, Golfclub SWARCO Amstetten-Ferschnitz en Parochiekerke van Steinakirchen. Ook Messe Wieselburg en Schloss Greinburg liggen op 20 km afstand.

Beoordelingen over Vacation apartment/apartment for 9 guests with 120m² in Sankt Martin am Ybbsfelde (300457)