Geheel appartement

Ferienwohnung Titisee

Fotogalerie voor Ferienwohnung Titisee

Appartement (incl. cleaning fee & laundry package) | Privékeuken | Een koelkast, een oven, een vaatwasser, een espressoapparaat
Appartement (incl. cleaning fee & laundry package) | Woonruimte | Televisie
Exterieur
Appartement (incl. cleaning fee & laundry package) | Privékeuken | Een koelkast, een oven, een vaatwasser, een espressoapparaat
Terras

Geheel appartement

Max. aantal: 659 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Ferienwohnung Titisee

Geniet bij dit appartement van rechtstreekse toegang tot de skipiste, een tuin en een terras. Dit appartement heeft gratis wifi. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, oven en vaatwasser. Er zijn gemakken als een eetruimte en een zitruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een gemeubileerd balkon of terras en een televisie.Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een espressoapparaat en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een gemeubileerd balkon of terras. Alle kamers hebben een zitruimte. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een eetruimte, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser.

Elke badkamer is voorzien van een douche. In dit appartement in Sankt Märgen is wifi gratis.

Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit toegang tot de piste.

Accommodatie-voorzieningen

Wintersport

  • Toegang tot de piste

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Kinderstoel

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Espressoapparaat
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Apart zitgedeelte

Entertainment

  • Spellen
  • Tv

Buiten

  • Barbecue
  • Gemeubileerd balkon/terras
  • Terras
  • Tuin

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • 2 huisdieren in totaal
  • Toeslag: EUR 10 per huisdier per dag
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Geen huishoudservice

Dingen om te doen

  • Toegang tot skipiste

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos

Algemeen

  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Waarborg: EUR 350.0 per verblijf
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 2.40 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.20, per nacht voor gasten van 6 tot 15 jaar oud. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen onder de 6 jaar oud.
  • Schoonmaakkosten: EUR 80 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per dag
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Accommodatie ook bekend onder de naam

Ferienwohnung Titisee Apartment Sankt Maergen
Ferienwohnung Titisee Apartment
Ferienwohnung Titisee Sankt Maergen
Apartment Ferienwohnung Titisee Sankt Maergen
Sankt Maergen Ferienwohnung Titisee Apartment
Apartment Ferienwohnung Titisee
Ferienwohnung Titisee
Ferienwohnung Titisee Apartment
Ferienwohnung Titisee Sankt Maergen
Ferienwohnung Titisee Apartment Sankt Maergen

Over deze buurt

dit appartement ligt in Sankt Märgen. Skiresort van Feldberg en Hochfirstschanze zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Badeparadies Schwarzwald en Stoecklewaldtoren bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Adler-Skistadion of Dreisamstadion. Bekijk onze reisgids voor Sankt Märgen
Meer appartementen in Sankt Märgen
Kaart
Glashütte 50, Sankt Maergen, 72275

In de buurt

  • Blick auf den Seebuck.
    Zuidelijk Zwarte Woud Natuurpark
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • What a Beauty..
    Titisee
    26 min. rijden - 21.1 km
  • Skigebied Feldberg bevat een luxueus hotel of resort, een gondel en sneeuw
    Skiresort van Feldberg
    36 min. rijden - 37.7 km
  • fôret noir
    Triberger Wasserfälle
    38 min. rijden - 30.2 km
  • Badeparadies Schwarzwald
    26 min. rijden - 22.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Hinterzarten - 24 min. rijden
  • Mulhouse (MLH-EuroAirport) - 78 min. rijden

Restaurants

  • Hotel-Gasthof zum Ochsen
    24 min. rijden
  • Hexenlochmühle
    9 min. rijden
  • Plattenhof
    30 min. rijden
  • Kalte Herberge
    13 min. rijden
  • Gasthaus zum Hirschen
    18 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ferienwohnung Titisee?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Ferienwohnung Titisee inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Ferienwohnung Titisee uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Ferienwohnung Titisee?

Dit appartement in de bergen van Sankt Märgen biedt rechtstreeks toegang tot de pistes, op 0,1 km van Zuidelijk Zwarte Woud Natuurpark en op 20 km afstand van Badeparadies Schwarzwald en Hochfirstschanze. Ook Westweg en Deutsches Uhrenmuseum liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen over Ferienwohnung Titisee