Apartment '2- Ost' with Private Garden, Balcony and Wi-Fi
Ferienwohnung 2- Ost ligt in Sankt Märgen en heeft alles wat je nodig hebt voor een ontspannen vakantie. De woning met 2 verdiepingen bestaat uit een woonkamer, een keuken, 2 slaapkamers en 1 badkamer en is daarom geschikt voor 4 personen. Extra voorzieningen zijn high-speed Wi-Fi (geschikt voor videogesprekken), een tv, een wasmachine en kinderboeken en speelgoed. Verder is er een tafeltennistafel beschikbaar op het terrein. Een babybedje en een kinderstoel zijn ook beschikbaar. Geniet van je eigen buitenoase met een tuin, balkon en speeltuin in deze vakantiewoning.
Deze accommodatie biedt een gedeelde buitenruimte met een tuin, een barbecue en een speeltuin.
Het appartement is gunstig gelegen met tal van supermarkten en restaurants op 15 minuten lopen en wandelpaden, langlaufloipes en liften in de buurt. Openbaar vervoer is op loopafstand.
Er zijn 2 parkeerplaatsen beschikbaar op het terrein.
Gezinnen met kinderen zijn welkom.
1 huisdier is toegestaan. Gasten worden vriendelijk verzocht geen honden op het bed of de bank toe te laten zonder hoes.
Roken en het vieren van evenementen zijn niet toegestaan.
Houd er rekening mee dat het gebruik van de wasmachine alleen mogelijk is tot 19:00 uur.
Extra services zijn onder andere een broodservice, verse melk en eieren van eigen productie en de mogelijkheid om 's avonds hulp te krijgen in de schuur.
Deze accommodatie heeft richtlijnen om gasten te helpen met het correct scheiden van afval. Meer informatie wordt ter plaatse verstrekt.
Deze woning beschikt over energiebesparende verlichting.
De elektriciteit in deze woning wordt gedeeltelijk opgewekt door fotovoltaïsche panelen.
Vul na het boeken het Holidu-contactformulier dat je per e-mail wordt toegestuurd volledig in, inclusief je adres. Dit zal de gastheer helpen om je verblijf zo goed mogelijk voor te bereiden.
- Huisdieren toegestaan betaling 25,00 € per huisdier
dit appartement ligt in Sankt Märgen. Bezoek culturele hoogtepunten Spielzeugmuseum en Deutsches Uhrenmuseum. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Badeparadies Schwarzwald en Steinwasen Park. Reis je met kinderen? Overweeg dan Botanischer Garten Freiburg of ga naar Adler-Skistadion om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Beleef een natuuravontuur zoals wandelen of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Sankt Märgen
Zijn huisdieren welkom bij Apartment '2- Ost' with Private Garden, Balcony and Wi-Fi?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment '2- Ost' with Private Garden, Balcony and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment '2- Ost' with Private Garden, Balcony and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment '2- Ost' with Private Garden, Balcony and Wi-Fi?
Dit appartement gezinsvriendelijke appartement in Sankt Märgen ligt op 5 km afstand van Zuidelijk Zwarte Woud Natuurpark, Hirschenspur en Kapfenbergloipe. Ook Westweg en Ravennakloof liggen op 15 km afstand.