Residence I PIANETI ligt vlak bij het strand in San Vito Lo Capo. Bezoek Tonnara di Scopello, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Strand van San Vito Lo Capo en Natuurreservaat Zingaro. Centro Culturale espositivo del marmo en De Banketbakkerij van Maria Grammatico zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor San Vito Lo Capo
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Residence I PIANETI inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Residence I PIANETI uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Residence I PIANETI?
Deze accommodatie in een affittacamere ligt vlak bij het strand, op 15 minuten wandelen van Igreja Matriz en Strand van San Vito Lo Capo. Ook Heiligdomplein en Spiaggia Attrezzata per disabili liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.