Hotel Sorapis

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Ontbijt beschikbaar
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 101
inclusief belastingen en toeslagen
26 jul - 27 jul

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden

  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Tweepersoonskamer

  • 15 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Vierpersoonskamer

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Eenpersoonskamer

  • 15 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Driepersoonskamer

  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 eenpersoonsbed en 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Familiekamer

  • 38 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 2 tweepersoonsbedden en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hotel Sorapis ligt in San Vito di Cadore. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Skiresort Cortina d'Ampezzo. Ga naar Dolomieten en Lago di Sorapiss als je liever de natuur intrekt. Gruppo del Bosconero en Schaatsbaan van Alleghe zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals skiën. Bekijk onze reisgids voor San Vito di Cadore
Kaart
Via Roma, 63, San Vito di Cadore, BL, 32046

In de buurt

  • Een besneeerd berglandschap met rotsformaties en twee skiërs.
    Skiresort Cortina d'Ampezzo
    4 min. rijden - 1.8 km
  • Een bergachtig landschap met een kronkelend pad, groene velden en een opvallende bergtop.
    Passo Falzarego
    38 min. rijden - 29.2 km
  • Kerk van Madonna della Difesa
    4 min. rijden - 1.8 km
  • Skigebied San Vito di Cadore
    4 min. rijden - 1.8 km
  • Skilift Donaria
    4 min. rijden - 1.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Calalzo Pieve di Cadore Cortina - 31 min. rijden
  • Treviso (TSF) - 119 min. rijden

Restaurants

  • Stuzzica La Voglia
    20 min. wandelen
  • Sanwido
    4 min. rijden
  • La Terrazza Bar - Gelateria
    19 min. wandelen
  • Pasticceria Fiori
    18 min. wandelen
  • Bar Antelao
    2 min. rijden

Over deze accommodatie

Hotel Sorapis

  • Hotel vlak bij Skiresort Cortina d'Ampezzo
  • Hotel Sorapis heeft alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een ontbijtbuffet (toeslag) en rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Hotel Sorapis hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met douches en bidets
    • Flatscreentelevisies van 32 inch met digitale zenders
    • Verwarming, dagelijkse schoonmaak en bureaus

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Wifisnelheid op de kamer: 25+ Mbps
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Je hoeft niet op straat te parkeren

Eten en drinken

  • Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 09.30 uur: EUR 10 per persoon

Voorzieningen

  • Receptie met beperkte openingsuren

Gastendiensten

  • Schoon beddengoed (op verzoek)
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap

Meer

  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 32 inch met digitale zenders

Meer

  • Bureau
  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 15.00 uur tot 20.30 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 1.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 10 per persoon
  • Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per nacht
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Registratienummer van de accommodatie IT025051A1Y8EKWHGB
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel Sorapis?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Sorapis?

Vandaag, 4 jul. 2026, kost een verblijf bij Hotel Sorapis van één nacht voor twee volwassenen op 26 jul. 2026 min. € 101, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Hotel Sorapis inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.30 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Sorapis uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Hotel Sorapis?

Dit hotel in San Vito di Cadore ligt op 2 km afstand van Skigebied San Vito di Cadore, Dolomieten en Skiresort Cortina d'Ampezzo. Ook Skilift Donaria en San Marco-skilift liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Hotel Sorapis

9,8

Uitzonderlijk

9,8

Netheid

9,0

Voorzieningen

9,4

Personeel en service

9,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 9 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 10 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Fabio

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura nuova personale gentile rapporto qualità prezzo eccellente
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Santiago

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
K
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Benjamin

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location just outside of town, between Cortina and San Vita de Cadore. Beautiful scene. Comfortable room.
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ava

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely modern & clean hotel. Although small, it was a lovely place to stay. Staff were very kind & accomodating. Breakfast was limited but delicious. Many places to park. Note: is on a main road so can be quite loud.
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jiyon

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is clean and spacious with free onsite parking. We arrived in the evening and was unable to have access to water and coffee because the door was locked, which isn't a big deal. We enjoyed breakfast with ham and cheese and panino machine. I wish we could lock the door from the outside our room.
1 nacht verbleven in juni 2026