Gehele woning·Particuliere eigenaar

Private Villa with large gardens, pool and swim up bar

Fotogalerie voor Private Villa with large gardens, pool and swim up bar

Een zwembad met een stenen constructie en lichtslingers, omringd door palmbomen en een heldere lucht.
Een rustieke eetruimte met een stenen open haard, een houten tafel en blauwe stoelen.
Een stenen open haard met een mantel bovenop, een vaas met bloemen en een klein oranje beeldje.
Een hangmat tussen twee palmbomen in een grasveld, met een heldere lucht.
Een tuin met diverse planten en een fontein.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

4 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 8

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Private Villa with large gardens, pool and swim up bar

  • We are new owners of this beautiful 17th century villa. After coming to Puglia two summers ago with our children, we fell in love with the place and decided to buy a home here. We love what this house has to offer and hope you do, too. The secluded villa is reached along its own driveway, through gates which enclose the house in its gardens. It has a pool with a swim up bar and a separate paddling pool. Villa Famiglia is perfect for anyone wanting to relax and enjoy what the region has to offer. We think it's perfect for up to three couples with space for plenty of children.

    The villa is reached along its own eucalyptus & pine tree-lined driveway, through two sets of gates, to a 3m high wall which encloses the villa in its own beautiful garden.

    The Villa is an ideal retreat for those wishing to get away from it all, but is also very near to the town of San Vito with its many restaurants, bars and entertainment. The nature reserve of Torre Guaceto beach is only 20mins away, Brindisi international airport is 15mins away and the famous white city of Ostuni is only a short drive away as are the many other award winning sandy beaches of Puglia.

    This 300 year old stone villa was built by a noble family as their holiday home and has been lovingly restored and renovated. The large kitchen is fully equipped has a large fridge freezer, double oven and five gas hob with steak grill. The Villa has air conditioning/heating units in all bedrooms, a video entry system and a security system.

    Inside there are three double bedrooms, one ensuite, a separate lounge with TV and a double sofa bed plus a sitting room with a large alcove houses an extra double bed called the ‘cave bed’ by our little guests.

    There is a large family bathroom with a jacuzzi bath and large shower. There is also another lounge which houses a piano, guitars and vintage record player which guests are free to enjoy and play. This leads to a study area which has a desk and sliding doors onto the garden so you can work in the fresh air. Most rooms have high vaulted ceilings and all original stone features have been retained.

    An area around the villa of over one and a half acres is enclosed by a 3m high wall to create a Masseria-style property. There are 600 square metres of tiled patio, which is fenced off from the parking/paddock area by dry stone wall, trees & decorative fencing. The walled gardens retain many ancient trees such as Carob, date, crab apples, pomegranate, figs, olives, vines, almonds, nespole, lemons & mandarins and original plants such as aloes, pittosporum, lilies, & other bulbs.

    Within the walled garden there is a 15 x 7 m swimming pool with swim up bar & spa/paddling pool. It is illuminated at night and has a safety fence and lockable gates around it. There is a slide into the pool which is two metres deep at that end. Non-slip paved sunbathing area surround the pool and the sunken poolside bar has sink and fridge. There are table & chairs for seating under the covered terraces around the villa. Steps down over the rockery lead to a large lawn and outside covered games area, with table tennis, badmington and boules sets ready to play. From here a vine covered pergola leads to the Italianate garden with fish pond, where one can walk amongst the many flowers and trees.

    The Villa is environmentally friendly. There are solar panels to heat the water and photovoltaic panels to supply electricity. Water to the house is supplied by its own artesian well for domestic water and the automatic irrigation system.

    Outside there is a separate utility room with washing machine, butler sink and wc. Near the pool there is a solar powered shower. There is also large parking area for you and your guests all within the walled garden.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strandlakens
  • Strandstoelen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad
  • Privézwembad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: wifi

Parkeren en vervoer

  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapbank

Badkamer

  • 2,5 badkamers
  • Bad
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Houtkachel
  • Open haard

Entertainment

  • Dvd-speler
  • Spellen
  • Tv

Buiten

  • Barbecue
  • Patio
  • Tuin
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank
  • Telefoon

Dingen om te doen

  • Tafeltennis

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Algemeen

  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: the pool is fenced off, garden safe for children

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie BR07401791000014159

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van GBP 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

deze villa ligt in San Vito dei Normanni. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Castello Dentice di Frasso en Castello d'Alceste. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Haven van Brindisi en Tenute Rubino. Bekijk onze reisgids voor San Vito dei Normanni
Meer villa's in San Vito dei Normanni
Kaart
San Vito dei Normanni, Province of Brindisi

In de buurt

  • Een strand met helder turquoise water en een zandstrand, onder een licht bewolkte lucht.
    Riserva Naturale Statale Torre Guaceto
    15 min. rijden - 11.5 km
  • Castello Dentice di Frasso
    5 min. rijden - 2.3 km
  • Chiesa Santa Maria degli Angeli
    5 min. rijden - 2.3 km
  • Castello d'Alceste
    7 min. rijden - 3.4 km
  • Al Gawsit Bezoekerscentrum
    11 min. rijden - 8.9 km

Lokaal vervoer

  • Station San Vito - 9 min. rijden
  • Brindisi (BDS-Papola Casale) - 21 min. rijden

Restaurants

  • picci bar
    13 min. rijden
  • Parco Della Contessa
    14 min. rijden
  • Il Casolare
    14 min. rijden
  • Al Chiosco
    15 min. rijden
  • Pucceria Da Tommy
    5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Private Villa with large gardens, pool and swim up bar over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Private Villa with large gardens, pool and swim up bar?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Private Villa with large gardens, pool and swim up bar inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Private Villa with large gardens, pool and swim up bar uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Private Villa with large gardens, pool and swim up bar?

Deze villa in San Vito dei Normanni ligt en op 5 km afstand van Chiesa Santa Maria degli Angeli, Castello Dentice di Frasso en Castello d'Alceste. Ook Pista dei Saraceni en Cripta di San Biagio liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen over Private Villa with large gardens, pool and swim up bar