Beautiful apartment in villa for 4 guests with WIFI, A/C and veranda, close to Ostuni
Gunstig gelegen in San Vito Dei Normanni (Italië), in de streek "Salento" en slechts 17 km van Ostuni. Accommodatie Villa San Vito is een fijne vakantieadres met air conditioning en WiFi internet. Villa San Vito is een villa met totaal twee onafhankelijke appartementen. De woning is comfortabel geschikt voor max. negen personen in vier slaapkamers en twee badkamers. De Italiaanse kust met prachtige stranden biedt u en uw reisgenoten een unieke ervaring en vele activiteiten zoals varen, duiken, zeilen, dineren en een schitterende zonsondergang, het is allemaal dichtbij (7 km).
Wat Staat U Te Wachten Bij aankomst vindt u een fijne, schone en goed onderhouden woning ideaal voor een rustige vakantie in Apulië. Na een hectische dag winkelen kunt u de tijd doorbrengen met vrienden en familie en genieten van een glaasje wijn - een perfecte manier om te uitrusten aan het einde van de dag. Een groot aantal mensen die samen reizen met vrienden verkiezen een vakantiehuis met meerdere appartementen waar ze samen de tijd door kunnen brengen in de gemeenschappelijk ruimtes maar toch met eigen woonruimte met slaapkamer en badkamer. Daarnaast heeft ieder appartement een eigen keuken met genoeg keukengerei, servies en bestek.
Bezoek de Streek De meeste mensen houden ervan om dorpen en steden in de omgeving te bezichtigen terwijl ze op vakantie zijn, dus ter referentie een lijst van populaire plaatsen met de afstanden (hemelsbreed) vanaf de woning: Ostuni 17 km, Brindisi 22 km, Lecce 60 km, Alberobello 64 km en Polignano a Mare 65 km.
Een aantal andere belangrijke toeristische bestemmingen zijn: Rome 600 km en Napels 362 km.
Overige Informatie Aankomsttijd: 15:00 - 21:00 uur Vertrektijd: 05:30 - 09:30 uur Opening Zwembad: 26 April - 28 Oktober (Als u wilt dat het zwembad geopend is buiten deze periode, vraag het ons dan alvorens u gaat reserveren). Dichtstbijzijnde Luchthavens (afstanden hemelsbreed): Brindisi (bds) 23 km, Bari (bri) 117 km, Napoli Capodichino (nap) 355 km, Catania (cta) 546 km en Roma Ciampino (cia) 547 km.
===== ACCOMMODATIE BESCHRIJVING ===== Villa San Vito is een fraaie villa met totaal twee onafhankelijke appartementen, gunstig gelegen in San Vito Dei Normanni (Italië), in de streek "Salento" en slechts 17 km van Ostuni. Villa San Vito biedt meerdere faciliteiten waaronder WiFi internet en air conditioning.
Casa Nunzia (70 m2) is een appartement met 2 slaapkamers en een badkamer verdeeld over een verdieping, geschikt voor max. vier personen. Sommige kamers bieden airconditioning voor uw comfort (zie de details beneden).
Er is een keuken met o.a. koffiezetapparaat, magnetron oven en ijskast en natuurlijk voldoende servies en bestek voor tot vier personen.
deze villa ligt bij de zee in San Vito dei Normanni. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Riserva Naturale Statale Torre Guaceto en Specchiolla Beach. Daarnaast kun je ook Castello d'Alceste en Anfiteatro San Giovanni-steengroeve bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor San Vito dei Normanni
Beschikt Beautiful apartment in villa for 4 guests with WIFI, A/C and veranda, close to Ostuni over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Beautiful apartment in villa for 4 guests with WIFI, A/C and veranda, close to Ostuni?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Beautiful apartment in villa for 4 guests with WIFI, A/C and veranda, close to Ostuni inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Beautiful apartment in villa for 4 guests with WIFI, A/C and veranda, close to Ostuni uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.30 uur uit te checken.
Waar staat Beautiful apartment in villa for 4 guests with WIFI, A/C and veranda, close to Ostuni?
Deze villa ligt bij de zee, op 5 km afstand van Chiesa Santa Maria degli Angeli, Castello Dentice di Frasso en Castello d'Alceste. Ook Al Gawsit Bezoekerscentrum en Pista dei Saraceni liggen op 10 km afstand.