Fotogalerie voor Three-room apartment 50 meters from the beach





Three-room apartment 50 meters from the beach biedt onder andere een waterpark en een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Beoordelingen
9,2 op 10 –
Fantastisch
Geheel appartement
2 slaapkamers 1 badkamer Max. aantal: 7 70 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 198
inclusief belastingen en toeslagen
22 sep - 23 sep
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Three-room 50 Meters Beach San Vincenzo
Threeroom 50 Meters Vincenzo
Three Room 50 Meters From The
Three-room Apartment 50 Meters From the Beach Apartment
Three-room Apartment 50 Meters From the Beach San Vincenzo
Over deze buurt

San Vincenzo, Toscana
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Three-room apartment 50 meters from the beach
Beoordelingen
9,2
Fantastisch
10/10
Netheid
10/10
Voorzieningen
10/10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
10/10
Milieuvriendelijkheid
Beoordelingen
Reisde met familie
26 nov 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
1 nacht verbleven in november 2023
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
4 sep 2019
Geverifieerde reiziger
13 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Andreas S.
12 aug 2019
Positief: Netheid
Schöne Ferienwohnung in Top-Lage
Andreas S.
7 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Anke W.
22 jun 2019
Positief: Netheid
Hatten einen tollen Urlaub!
Anke W.
7 nachten verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
cristiano m.
5 aug 2018
Luglio 2018 Cristiano M.
cristiano m.
7 nachten verbleven in juli 2018
10/10 – Uitstekend
Nadine R.
12 mei 2018
Wunderbare Ferienwohnung mit Meerblick
Nadine R.
7 nachten verbleven in mei 2018
8/10 – Goed
Marion D.
17 aug 2016