Gehele woning

La Perla tra gli Ulivi 12

Fotogalerie voor La Perla tra gli Ulivi 12

Villa | 6 slaapkamers
Villa | 6 slaapkamers
Villa | 6 slaapkamers
Villa | 6 slaapkamers
Villa | 6 slaapkamers

Gehele woning

6 slaapkamers9 badkamersMax. aantal: 12

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis wifi
  • Wasvoorzieningen
  • Spa
  • Sportschool
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

La Perla tra gli Ulivi 12

Deze villa heeft niet alleen een volledig uitgeruste spa, maar ook een fitnesscentrum en een wasserij. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een tuin. Deze villa heeft 8.5 badkamers en een balkon.
Deze villa heeft 16 kamers. Elke kamer heeft een balkon.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit fitnessfaciliteiten.
Gasten kunnen zich heerlijk laten verwennen door een bezoek te brengen aan de volledig uitgeruste spa van deze villa.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Volledig uitgeruste spa
  • Zwembad

Internet

  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplaatsen op straat beschikbaar

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 6 slaapkamers

Badkamer

  • 8,5 privébadkamers

Woonruimtes

  • Eettafel
  • Woonkamer

Buiten

  • Balkon
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasserette

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Dingen om te doen

  • Biljart/pooltafel
  • Sportschool

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 16 units
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 14 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 1.25 per persoon, per nacht, voor maximaal 14 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie EV283
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

La Perla tra gli Ulivi 12 Villa
La Perla tra gli Ulivi 12 San Vincenzo
La Perla tra gli Ulivi 12 Villa San Vincenzo

Over deze buurt

deze villa ligt in San Vincenzo. Bezoek Archeologisch Mijnpark van San Silvestro en Pieve di San Giovanni, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Parco Costiero di Rimigliano en Hondenstrand van San Vincenzo. Hotel Terme di Caldana Openbaar Zwembad en Costa dei Vini zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor San Vincenzo
Meer villa's in San Vincenzo
Kaart
San Vincenzo, LI

In de buurt

  • Hotel Terme di Caldana Openbaar Zwembad
    6 min. rijden - 5.0 km
  • Archeologisch Mijnpark van San Silvestro
    6 min. rijden - 7.1 km
  • Spiaggia di Rimigliano
    6 min. rijden - 6.8 km
  • Marina di San Vincenzo
    7 min. rijden - 7.1 km
  • Parco Costiero di Rimigliano
    8 min. rijden - 3.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Campiglia Marittima - 10 min. rijden
  • Portoferraio (EBA-Marina Di Campo) - 119 min. rijden

Restaurants

  • Il Cantuccio
    7 min. rijden
  • Bar Gelateria
    11 min. rijden
  • Il Casotto Pub
    7 min. rijden
  • Autogrill
    11 min. rijden
  • Osteria dal Conte
    7 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt La Perla tra gli Ulivi 12 over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij La Perla tra gli Ulivi 12?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij La Perla tra gli Ulivi 12 inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij La Perla tra gli Ulivi 12 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat La Perla tra gli Ulivi 12?

Deze wellness villa in San Vincenzo ligt op 5 km afstand van Hotel Terme di Caldana Openbaar Zwembad, Parco Costiero di Rimigliano en Hondenstrand van San Vincenzo. Ook Calidario Terme Etrusche en Archeologisch Mijnpark van San Silvestro liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen over La Perla tra gli Ulivi 12