Hotel Sandalyon ligt in Stadscentrum van San Teodoro, een wijk in San Teodoro. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Porto Ottiolu. Ga naar Spiaggia di San Teodoro en Spiaggia di Cala Brandinchi als je liever de natuur intrekt. Ga voor waterpret zoals duiken en snorkelen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals paardrijden en wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor San Teodoro
Via del Tirreno 81, San Teodoro, SS, 8020
In de buurt
Port of Olbia
36 min. rijden - 33.6 km
La Punta Watervallen
3 min. wandelen - 0.3 km
Spiaggia di San Teodoro
3 min. wandelen - 0.3 km
Haven van San Teodoro
5 min. wandelen - 0.5 km
Laguna San Teodoro
15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Station Olbia Marittima Banche Porto - 28 min. rijden
Olbia (OLB-Costa Smeralda) - 27 min. rijden
Restaurants
Ristorante Da Fabio
16 min. wandelen
Mangiatutto
15 min. wandelen
Ristorante Antichi Sapori Si Barbagia
12 min. wandelen
Ristorante da Gesuino
12 min. wandelen
Bandidas
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Sandalyon
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid niet ver van Spiaggia di San Teodoro
Een gratis ontbijtbuffet, 2 strandbars en een terras vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Sandalyon. Dit hotel is fantastisch om van de zon te genieten met ligstoelen en vervoer van/naar het strand. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Gratis wifi in de kamer, een koffiebar/café en een tuin zijn beschikbaar voor alle gasten.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een babysitter/kinderoppas (toeslag) en parasols
Een feestzaal, bagageopslagruimte en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Sandalyon hebben voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes, naast minibars en roomservice.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met douches
Baby-/kinderbedden, plafondventilators en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op verzoek
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Shuttleservice van/naar het strand (toeslag)
Shuttleservice van/naar de veerbootterminal (toeslag)
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
2 strandbars
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bibliotheek
Rondvluchten met helikopter/vliegtuig
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Kinderopvang (toeslag)
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Strandparasols
Strandstoelen
Terras
Tuin
Spa
Massage
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Meer
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Minibar
Roomservice
Meer
Bureau
Kluisje
Plafondventilator
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
Deze accommodatie is van 14 oktober 2025 tot 30 april 2026 gesloten (datums kunnen wijzigen).
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Sandalyon?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Sandalyon?
Vandaag, 16 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Sandalyon van één nacht voor twee volwassenen op 19 mei 2026 min. € 92, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Sandalyon inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Sandalyon uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Biedt Hotel Sandalyon een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Hotel Sandalyon?
Dit gezinsvriendelijke hotel in San Teodoro bevindt zich in Stadscentrum van San Teodoro, op 5 minuten wandelen van Spiaggia di San Teodoro en La Punta Watervallen. Ook Haven van San Teodoro en Laguna San Teodoro liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Sandalyon
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
8,6
Locatie
8,8
Personeel en service
7,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 10 van 51 beoordelingen
10 - Uitstekend
10
Gastenscore: 8 - Goed. 23 van 51 beoordelingen
8 - Goed
23
Gastenscore: 6 - Redelijk. 17 van 51 beoordelingen
6 - Redelijk
17
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 51 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 51 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
13 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Had a great stay, would recommend and will definitely go back
David
6 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jonas
28 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personalen vär väldigt trevliga och hjälpsamma, sängarna var nog i hårdaste laget. Jag skulle rekommedera hotelet till vänner
Jonas
6 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ari
12 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kiva hotelli rannalla.
Kiva majapaikka rannalla. Hyvä aamiainen. Ystävällinen henkilökunta.
Ari
2 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ib
31 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rigtig godt til prisen
Ib
4 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lucia
30 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Es ist weiter zu empfehlen
Lucia
8 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Fabio
21 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Niente male...
Albergo molto carino, molto vicino alla spiaggia de la cinta. Putroppo però questa spiaggia quest'anno è stata quasi inavvicinabile, perché tante persone hanno lasciato di notte l'ombrellone sulla spiaggia, non permettendo a chi arriva la mattina presto di trovare i posti migliori. Personale molto cortese e gentile. Colazione migliorabile, anche se inclusa nel prezzo. Bagno migliorabile (basterebbe anche solo cambiare la tavoletta del WC e migliorare la doccia). Possibiltà di pranzare e cenare praticamente a qualsiasi ora con un menù niente male! Situato a 15 min a piedi da centro di San Teodoro e supermercatino disponibile a 500 m. Abbiamo apprezzato molto l'aria condizionata in camera e le finestre doppio vetro di legno.
Fabio
5 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Agnes
1 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Highly recommended!
My daughter and I had the most wonderful stay and would warmly recommend Hotel Sandalyon to anyone visiting Sardinia! The hotel is conveniently located roughly 2 minutes walk from La Cinta and a short walk into the center. The restaurant and bar downstairs was not only convenient but offered good food. We arrived just before 10pm and asked if we could order dinner, to which we were graciously offered. We ordered some charcuterie, lobster pasta and local wine, all to which were excellent! Breakfast was fairly good with good coffee, brioche, cereals, fruits and cold cuts. I particularly liked having their traditional sponge cake in the morning which was moist and not too sweet. The hotel is rather old but very charming and well maintained by the friendly and helpful staff. Our room was cleaned daily too. Many fond memories of Sardinia and a lovely stay at Hotel Sandalyon! We can’t wait to return next time around!
Agnes
7 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
2 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Het hotel staat heel dichtbij het strand. Het personeel is vriendelijk. De accommodatie is verouderd,maar alles functioneert naar behoren. Prima verblijf voor een strandvakantie.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Britta
7 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Die Pension befindet sich ein paar Minuten vom Strand entfernt . Zimmer sind sauber und das Bett war bequem . Im Bad ist eine kleine Dusche mit einem Duschkopf in der Wand angebracht , den man nicht verstellen konnte .
Unter den vorderen Zimmern befindet sich der Speisesaal und die Bar . Daher ist es früh Morgens und Abends länger laut . Das Frühstück war gut und ausreichend . Uns hat das Hotel gefallen und wir würden wiederkommen .
Britta
5 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
24 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gemütliches Hotel
War sehr angenehmer Aufenthalt und Personal, weshalb wir wieder kommen werden.
Geverifieerde reiziger
14 nachten verbleven in mei 2018
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
11 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service
A due passi dal mare
Vicinissimo a una delle spiagge più belle di San Teodoro, il personale gentile e discreto, arredamento un po vintage avrebbe bisogno di essere rinnovato comunque non male per la categoria.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in maart 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
vally7
29 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel pulito e accogliente. Personale disponibile. Unico neo il riscaldamento della camera con un convettore elettrico a parete che faticava un po' a riscaldare. Comunque posto consigliatissimo, a due passi dal mare
vally7
3 nachten verbleven in januari 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
6 dec 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Personale accogliente, camere pulite, colazione abbondante e buona
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in december 2017
Geverifieerd
6/10 – Matig
Michaela
1 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Comfort kamer
Ganz okay
Gute Lage, Zimmer war Ok, nur viel zu laut direkt neben der Hotelbar. Hatten wohl einfach Pech bei der Zuteilung (war ja auch günstig). Frühstück war nicht gerade der Hammer
Michaela
2 nachten verbleven in september 2017
Geverifieerd
6/10 – Matig
David
11 jul 2016
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Mixed experience but good value overall
Hotel is very well located near the la cinta beach, also short walk into town. Rooms are a good size but very basic in terms of fixtures/fittings (bathrooms really need an update). First room we had didn't have a fan and was too noisy to sleep due to loud music from the bar downstairs. The receptionist was very helpful and moved us to a smaller but quieter room with a fan. Breakfast is ok if you arrive early however if you arrived 30 minutes before the end then there wasn't much food left and they were not keen to replace it. Overall, not bad for the price but felt very basic.
David
Geverifieerd
8/10 – Goed
Pam
11 okt 2015
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Quiet hotel near the beach
Last week of the season, so many local facilities had closed. Long white beach with sports facilities - much prettier beaches further up the coast. Enjoyed island hopping boat trip. Local town, St Teadoro, had good cafes, interesting churches. Shops usually closed for very long siesta - not often open, - to British expectations.
Hotel staff were very helpful and responsive. Excellent food, though slightly pricier than local restaurants. Good buffet breakfast. Towels changed and room cleaned every day. Car hire quite reasonable. Excellent roads. Efficient airport. No chance of finding a newspaper!
Pam
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nadia e Simone
21 sep 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sardegna in love
Bell hotel vicinissimo a mare spiaggia e centro...lo consigliam con entusiasmo..personale stra gentile...
Nadia e Simone
Geverifieerd
8/10 – Goed
val
19 sep 2015
Positief: Netheid, personeel en service
bon hotel, proche plage et ville
Bon hôtel, personnel très sympathique et disponible. Chambre tout à fait correct (la climatisation serait appréciable, chambre pas très bien insonorisée, mais globalement chambre bien). Hôtel très bien placé (quelques centaines de mètre de la plage et centre-ville à moins de 10 min à pied), quartier sympa, parking gratuit autour de l'hôtel très pratique. Petit déjeuné un peu décevant (manque de variété).
val
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Robert
15 sep 2015
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Thank you scintilla for saving us from sandalyon!
They overbooked and we were ousted 2days prior to arrival. Very stressful.
Robert
Geverifieerd
6/10 – Matig
Massimo
7 sep 2015
Positief: Personeel en service
Albergo carino e molto comodo
Albergo carino e molto comodo per la sua posizione, 100 m dalla spiaggia La Cinta e a 10 minuti a piedi dal centro. Personale ottimo, molto gentile e disponibile. Unica nota negativa è che l'albero necessiterebbe di una manutenzione generale ma il giudizio complessivo è buono.
Massimo
Geverifieerd
6/10 – Matig
Pascal
16 aug 2015
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Hotel proche de la plage
Hotel situé à proximité de la plage (300 mètres à pied), avec une partie restaurant et un salon au RDC
Pascal
Geverifieerd
6/10 – Matig
Diego
2 aug 2015
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
VACANZA A S. TEODORO ALBA
PERSONALE MOLTO GENTILE. STRUTTURA ESTERNA DATATA. SALA COLAZIONI BEN ARREDATA. CAMERE DATATE. NELCOMPLESSO PIÙ CHE SUFFICIENTE.
Diego
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
1 aug 2015
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
grazioso albergo a due passi dal mare
Personale cordiale e competente, sembrava di stare in famiglia! I proprietari sono disponibili e cercano di soddisfare ogni richiesta dei clienti
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
Lars
20 jul 2015
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Familie ferie juli 2015
Oppholdet var bra frokosten på hotellet kunne vært mer innholdsrik ønsker også at betjening kunne vært bedre i engelsk
Lars
Geverifieerd
6/10 – Matig
Philipp
5 jul 2015
Positief: Netheid, personeel en service
Hübsches Hotel in Strandnähe
nettes Hotel in Strandnähe - junge Leute müssen sich auf eine Standpauke gefasst machen, wenn ihr behavior not acceptable war.