Casa Vacanza The Swing Lu Fraili
Pension in San Teodoro
Fotogalerie voor Casa Vacanza The Swing Lu Fraili





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 1.000
inclusief belastingen en toeslagen
11 nov - 12 nov
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Appartement laden

Appartement
Hoogtepunten
Een balkon of patio
Airconditioning
Kitchenette
Een koelkast
Flatscreentelevisie
2 slaapkamers
Een haardroger
Een privébadkamer
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Via Vico Isola Piana 9, San Teodoro, SS, 07052
Over deze accommodatie
Casa Vacanza The Swing Lu Fraili
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Schadeborg: EUR 200 per verblijf
- Bestemmingstoeslag: EUR 1.50 per persoon per nacht. Deze toeslag geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar.
- Schoonmaakkosten: EUR 150 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 22.00 uur en middernacht
- Toeslag voor beddengoed: EUR 10 per persoon, per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen beddengoed meenemen)
- Handdoektoeslag: EUR 10 per persoon, per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen handdoeken meenemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT090092C2000T4540
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over Casa Vacanza The Swing Lu Fraili
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.