Geheel appartement
San Francisco 2 by FeelFree Rentals
Dit appartement biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij Playa de la Concha.
Fotogalerie voor San Francisco 2 by FeelFree Rentals





Beoordelingen
8,0 op 10 –
Zeer goed
Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 242 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Private Apartment in the Heart of the Historic Old Town
Private Apartment in the Heart of the Historic Old Town
- Keuken
- Wasmachine
- Microgolfoven
- Woonkamer/dinerruimte
8.4 van 10, Zeer goed, 38 beoordelingen
De prijs is € 101
inclusief belastingen en toeslagen
13 nov - 14 nov
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ESS02124, ESFCTU00002000700071288300000000000000000000ESS021248
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
San Francisco 2 by Feelfree Rentals Apartment
San Francisco 2 by Feelfree Rentals San Sebastian
San Francisco 2 by Feelfree Rentals Apartment San Sebastian
2569634
Over deze buurt

Donostia, Basque Country
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over San Francisco 2 by FeelFree Rentals
8,0
Zeer goed
10
Netheid
6,0
Locatie
Beoordelingen
17 jul 2025
Positief: Netheid
4 nachten verbleven in juli 2025








