Geheel appartement

Astoria - baskeyrentals

Fotogalerie voor Astoria - baskeyrentals

Een slaapkamer met een bed, een witte muur, een houten deur met luiken en een opgehangen hertenkop.
Een moderne keuken met een inbouwfornuis, houten aanrecht en diverse keukengerei en decoraties.
Een gezellige woonkamer met een bank, een houten eettafel en een keuken met een koelkast en planken.
Een moderne keuken met een blauwe bargedeelte, houten krukken, een eettafel met een bank, hanglampen en een televisie aan de muur.
Een gezellige woonkamer met een bank, een bijzettafeltje en uitzicht op een stadsgezicht door grote ramen.

Beoordelingen

8,4 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Astoria - baskeyrentals

  • Welkom op deze droomlocatie om je filmvakantie te beleven. Naast wat vroeger de Astoria-bioscopen waren, en midden in de wijk Amara, ligt deze moderne woning, ideaal voor stelletjes. Het ligt vlak bij een van de belangrijkste verkeersaders van de stad, waardoor dit huis een ideale uitvalsbasis is om het Baskenland te verkennen, aangezien het heel dicht bij de afrit en oprit van de snelweg ligt. Om de stad te verkennen is het ook een ideale plek, want er zijn bushaltes in de buurt waarmee je je comfortabel door San Sebastián kunt verplaatsen, en bovendien biedt de wijk tal van voorzieningen om van de omgeving te genieten.

    San Sebastián is een genot voor de zintuigen. Reuk en smaak dankzij het uitstekende gastronomische aanbod; zicht dankzij de prachtige stranden en het uitzicht vanuit het oude pretpark Igeldo, dat bereikbaar is via een legendarische kabelbaan; tastzin dankzij het plezier om de natuur en het zand van de stranden aan te raken en te voelen; en gehoor dankzij de drukte van mensen die uit alle hoeken van de wereld komen, waarbij het inheemse Baskisch zich vermengt met verschillende talen van over de hele wereld.

    San Sebastián heeft in de stad zelf al heel veel te bieden, maar vergeet niet om Pasajes en Albaola te bezoeken, waar je kunt zien hoe met 16e-eeuwse technieken een replica wordt gebouwd van de walvisvaarder San Juan, die voor de kust van Canada is gezonken. Een speciale vermelding voor Hondarribia, een pittoresk stadje met een rijke geschiedenis dat je ongetwijfeld zal verrassen. En vergeet niet dat je vlak bij Frankrijk bent, zodat je charmante plaatsjes als Saint-Jean-de-Luz of Biarritz kunt bezoeken. Voor al het andere is het treinstation vlakbij, met verbindingen naar Hendaye, Bilbao, Lezama en Urdaibai, waarvan de laatste is uitgeroepen tot een van de mooiste routes van Europa.

    De BORG wordt vóór aankomst in rekening gebracht via elektronische betaling, waarvoor een creditcard onmisbaar is.

    Astoria is een huis voor 2 personen, verdeeld over twee kamers, met een balkon dat uitkijkt op een park waar je rustig kunt ontbijten of een boek kunt lezen. Het heeft een badkamer met douche, een woon-eetkamer met moderne accenten en een kleine afscheiding voor de keuken die dienst doet als bar, en die is voorzien van alle benodigde apparatuur om lekker te koken, behalve de oven.

    Het is een charmant huisje, smaakvol ingericht en optimaal benut met zijn ongeveer 40 bruikbare vierkante meter, dat je bereikt via een gebouw met lift. Het heeft twee slaapkamers: één met een klein uitschuifbed van 0,90 m en de andere met een tweepersoonsbed van 1,35 m, die uitkijken op een binnenpatio en voorzien zijn van grote kasten. Een ideale plek om uit te rusten en te genieten van een grote stad. Er is overdag ook een portier in het gebouw. Rechtstreeks uit een film!

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in San Sebastián in het stadscentrum. Bezoek Puente de María Cristina en Postkantoorgebouw, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij 31 de Agosto Kalea en Zarautz Market. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Reale Arena of Velódromo de Anoeta. Bekijk onze reisgids voor San Sebastián
Meer appartementen in San Sebastián
Kaart
San Sebastián

In de buurt

  • Een kathedraal met een hoge spits, omringd door gebouwen met balkons en bomen.
    Catedral del Buen Pastor
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Een druk strand met mensen die zonnebaden en zwemmen, een helderblauwe lucht en gebouwen op de achtergrond.
    Paseo de La Concha
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Een stenen brug met sierlijke gravures en kleurrijke mozaïektegels.
    Puente de María Cristina
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Een druk strand met mensen die zonnebaden en zwemmen, een heldere blauwe lucht en boten op het water.
    Playa de la Concha
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Reale Arena
    11 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Station San Sebastián Amara - 8 min. wandelen
  • San Sebastian (EAS) - 22 min. rijden

Restaurants

  • Donostea & Coffee
    5 min. wandelen
  • Divinum
    9 min. wandelen
  • Bar La Bella Easo
    9 min. wandelen
  • Bar Txirrita
    9 min. wandelen
  • Cafeteria Plaza
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Astoria - baskeyrentals?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Astoria - baskeyrentals inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Astoria - baskeyrentals uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Astoria - baskeyrentals?

Dit appartement ligt in Amara, op 2 km afstand van Parque Aiete en Playa de la Concha. Ook Dansacademie Natalia en Fermin en Guau Park liggen op een kwartiertje wandelen. Station San Sebastián Amara ligt op 8 minuten wandelen en naar Station Donostia-San Sebastián is het 16 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Astoria - baskeyrentals

8,4

Zeer goed

8,4

Netheid

8,4

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 5 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great price, pretty good location

Small, modest apartment that had what we needed.
2 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Charming stay in San Sebastian

This was a charming place to stay in San Sebastian at an excellent location and safe neighborhood. The place had all of the amenities and was very clean and quiet. The communication with the host was very good. I would definitely stay here again in the future! Highly recommend!
6 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Lovely stay in San Sebastián

We had a great 5 nights stay here in San Sebastián. The apartment is located in a well connected neighbourhood, around a 15-20 minute walk to the main beach. The kitchen and bathroom are fully stocked with all the amenities you need and the beds were comfortable. Sometimes you can hear the elevator “ding” noise as other tenants use it but other than than the apartment was very quiet and cozy! Would recommend this property to others :)
5 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Negatief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
5 nachten verbleven in september 2024