Gehele woning
Casa Miramar 1 – Comfort and Perfect Location in the Heart of San Sebastián
Dit vakantiehuis met een keuken ligt op 5 minuten stappen van Haven van San Sebastián de la Gomera
Fotogalerie voor Casa Miramar 1 – Comfort and Perfect Location in the Heart of San Sebastián





Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamer
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 281
inclusief belastingen en toeslagen
13 feb - 14 feb
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Miramar 10 – Central Location, Views & Comfort in San Sebastián de La Gomera
Miramar 10 – Central Location, Views & Comfort in San Sebastián de La Gomera
- Keuken
- Wasmachine
- Microgolfoven
De prijs is € 409
inclusief belastingen en toeslagen
4 mrt - 5 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VV-38-6-0000523, ESFCTU0000380180001562480000000000000VV-38-6-00005232
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
65639086
Over deze buurt
SAN SEBATIAN DE LA GOMERA
In de buurt
- Iglesia Matriz de la Asunción2 min. wandelen - 0.2 km
- Museo Arqueológico de La Gomera2 min. wandelen - 0.2 km
- Torre del Conde2 min. wandelen - 0.2 km
- Strand van San Sebastián de la Gomera3 min. wandelen - 0.3 km
- Haven van San Sebastián de la Gomera5 min. wandelen - 0.5 km
Lokaal vervoer
- La Gomera (GMZ) - 51 min. rijden
Restaurants
- Los Laureles3 min. wandelen
- Bar Colombino6 min. wandelen
- Ambigú3 min. wandelen
- Rest. La Tasca4 min. wandelen
- Poolbar6 min. wandelen




