Dit appartement is rookvrij. Geniet er van parkeerplaatsen en internet. Dit appartement beschikt over een microgolfoven, een koffiezetapparaat/waterkoker en een televisie. Je vindt er tevens een haardroger en een strijkplank/strijkijzer.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Een microgolfoven en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn ook beschikbaar. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en een bidet.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Eten en drinken
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Bad of douche
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
2 huisdieren in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Animali ammessi fino a 5 kg di peso.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in San Nicola La Strada. Winkelcentrum Campania en La Reggia Designer Outlet zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Bosco di San Silvestro - Centro Ambientale La Ghiandaia en Taglia Park verkennen. Terre del Principe en Gioylandia zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor San Nicola La Strada
Internationale luchthaven Napels (NAP) - 41 min. rijden
Restaurants
Mcdonald's Capodrise
4 min. rijden
Pizzeria Mille Voglie
4 min. rijden
Area di Servizio San Nicola Est
11 min. wandelen
Boreale
9 min. wandelen
The Above Ground Cellar
16 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij MARY HOME 2 A FEW STEPS FROM CASERTA'S PALACE?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij MARY HOME 2 A FEW STEPS FROM CASERTA'S PALACE inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij MARY HOME 2 A FEW STEPS FROM CASERTA'S PALACE uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat MARY HOME 2 A FEW STEPS FROM CASERTA'S PALACE?
Dit appartement in San Nicola La Strada ligt op 3 km afstand van Teatro Civico 14, Klooster van Sint-Augustinus en Reggia di Caserta. Ook Piazza Vanvitelli en Cattedrale di Caserta liggen op 3 km afstand. Station Caserta ligt op 23 minuten wandelen en naar Caserta (CTJ-Station Caserta) is het 24 minuten wandelen.
Beoordelingen over MARY HOME 2 A FEW STEPS FROM CASERTA'S PALACE