Geheel appartement

Apartment 'Carpediem in Spanje' with Lake View, Shared Pool and Wi-Fi

Fotogalerie voor Apartment 'Carpediem in Spanje' with Lake View, Shared Pool and Wi-Fi

Een slaapkamer met een bed, nachtkastje, spiegel en een deur.
Een parkeergarage met betonnen muren, een rode streep en een gele lijn op de vloer.
Een woongebouw met meerdere balkons, een zwembad en verzorgde groene beplanting.
Een moderne woonkamer met een televisie, een salontafel en een bank. Er is een raam met uitzicht op gebouwen.
Een keuken met witte kasten, een granieten aanrecht, een vaatwasser, een oven en een koelkast.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Geheel appartement

2 slaapkamersMax. aantal: 484 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment 'Carpediem in Spanje' with Lake View, Shared Pool and Wi-Fi

  • Gelegen in San Miguel de Salinas aan de Costa Blanca Zuid, biedt dit smaakvol ingerichte appartement van 60 m² plaats aan maximaal 4 gasten. U beschikt over 2 slaapkamers en 1 badkamer; voor baby's tot 36 maanden zijn een kinderbed en kinderstoel beschikbaar. De privé volledig uitgeruste keuken bevat alles wat u nodig heeft om maaltijden te bereiden. Tot de voorzieningen behoren Wi-Fi geschikt voor videogesprekken, tv met video on demand, ventilator, wasmachine en lift. Het appartement is drempelvrij en biedt een interieur met uitzicht op de bergen en het meer.



    Stap naar buiten op uw privébalkon met noordwestelijk uitzicht, of geniet van het gedeelde, onoverdekte terras. Er is een gedeeld buitenzwembad en kinderbad, plus een buitendouche voor uw gemak.



    U kunt gebruikmaken van gedeelde straatparkeerplaatsen en betrouwbaar openbaar vervoer naar naburige dorpen. Evenementen zijn toegestaan op het terrein. Voor recreatie is er een gedeelde speeltuin en tennisbaan. Strandlakens zijn aanwezig.



    San Miguel de Salinas biedt authentiek Spaans dorpsleven met veel Spaanse bewoners. U kunt diverse Spaanse en internationale bars en restaurants ontdekken, ideaal voor het jaarlijkse geliefde tapasevenement. Bezoek de wekelijkse markt op woensdag voor verse lokale producten, ham, kaas, olijven, kleding en schoenen, en geniet daarna van drankjes en tapas in gezellige taveernes. Torrevieja ligt op slechts 7 km, La Zenia Boulevard op 10 km. De zoutmeren en Lo Rufete adventure park liggen op 2 km. Mooie stranden zoals Mil Palmeras zijn in 12-15 minuten per auto bereikbaar. Golfbanen zijn nabij, en de luchthavens van Alicante en Murcia liggen op 40 minuten afstand.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Gemeenschappelijk zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Keuken

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Buitendouche
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Dingen om te doen

  • Fietsmogelijkheid in de buurt
  • Rotsklimmen in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • Unitgrootte: 84 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VT-504506-A
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in San Miguel de Salinas. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Centro comercial Zenia Boulevard. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Playa de la Zenia en Strand van Cabo Roig. Parque Doña Sinforosa en Minigolf Las Salinas zijn ook een bezoek waard. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals fietsen, het afleggen van wandel- en fietsroutes en rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor San Miguel de Salinas
Meer appartementen in San Miguel de Salinas
Kaart
San Miguel de Salinas

In de buurt

  • Een strand met een roze tint, voetafdrukken en een verre kustlijn met gebouwen.
    Natuurpark Las Salinas de La Mata-Torrevieja
    9 min. rijden - 6.7 km
  • Luchtbeeld van een kustplaats met een groot strand, een imposant hotel en een mix van woon- en bedrijfsgebouwen.
    Playa de la Zenia
    14 min. rijden - 13.3 km
  • Centro comercial Zenia Boulevard
    12 min. rijden - 12.3 km
  • Vistabella Golf
    13 min. rijden - 8.1 km
  • Campo de Golf Villamartín
    13 min. rijden - 10.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Balsicas-Mar Menor - 26 min. rijden
  • Corvera (RMU-Internationale Luchthaven Región de Murcia) - 45 min. rijden

Restaurants

  • Karma Terras
    6 min. rijden
  • Restaurante Doña Isabel
    6 min. wandelen
  • Pato Pekin
    8 min. rijden
  • The Priory
    8 min. rijden
  • Chemies Lounge
    9 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Apartment 'Carpediem in Spanje' with Lake View, Shared Pool and Wi-Fi over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Carpediem in Spanje' with Lake View, Shared Pool and Wi-Fi?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment 'Carpediem in Spanje' with Lake View, Shared Pool and Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Carpediem in Spanje' with Lake View, Shared Pool and Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment 'Carpediem in Spanje' with Lake View, Shared Pool and Wi-Fi?

Dit appartement in San Miguel de Salinas ligt op 10 km afstand van Campo de Golf Villamartín, Natuurpark Las Salinas de La Mata-Torrevieja en Vistabella Golf. Ook Laguna de Torrevieja en Real Club de Golf Campoamor liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

9,0

Fantastisch