Mikaella Hotel ligt in San Miguel de Allende in het stadscentrum. Malanquin Golf Club en San Miguel Avonturenpark zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen El Jardin en Centro Cultural Ignacio Ramírez 'El Nigromante' bezoeken. School voor Schone Kunsten en Instituto Nacional de Bellas Artes zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor San Miguel de Allende
9 Canal Zona Centro, San Miguel de Allende, GTO, 37700
In de buurt
El Jardin
2 min. wandelen - 0.2 km
Parroquia de San Miguel Arcangel
3 min. wandelen - 0.3 km
Instituto Nacional de Bellas Artes
1 min. wandelen - 0.0 km
Museo Histórico de San Miguel de Allende
2 min. wandelen - 0.2 km
Openbare Bibliotheek van San Miguel de Allende
3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
Internationale luchthaven Querétaro (QRO), Querétaro, Mexico - 80 min. rijden
Restaurants
Starbucks
1 min. wandelen
La Coronela
2 min. wandelen
La Azotea
1 min. wandelen
Centro Bar SMA
1 min. wandelen
Café Umaran
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Mikaella Hotel
Hotel vlak bij Parroquia de San Miguel Arcangel
Mikaella Hotel biedt onder andere een kapsalon. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, rookvrije accommodatie en een kluis bij de receptie
Een 24-uurs receptie
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Mikaella Hotel hebben veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals wifi.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches
Smart-tv's met Netflix, streamingdiensten en digitale zenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Voorzieningen
24-uursreceptie
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Spa
Behandelingsruimtes voor koppels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Netflix
Smart-tv met digitale zenders
Streamingsdiensten
Meer
Airconditioning
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
Deze accommodatie is van 25 februari 2026 tot 24 februari 2028 gesloten (datums kunnen wijzigen).
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van MXN 650 per huisdier, per nacht, naast een borgsom van MXN 1500 per verblijf
1 in totaal (tot 15 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: MXN 3000 per voertuig (retour, voor maximum 3 personen)
Borgsom voor huisdieren: MXN 1500 per verblijf
Toeslag voor huisdieren: MXN 650 per huisdier, per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Mikaella Hotel?
Ja, bij Mikaella Hotel zijn huisdieren met een gewicht van maximum 15 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een borgsom van MXN 1500 per verblijf en een toeslag van MXN 650 per huisdier, per nacht.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Mikaella Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Mikaella Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Mikaella Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van MXN 3000 per voertuig.
Waar staat Mikaella Hotel?
Dit hotel ligt in Zona Centro, vlak bij Casa del Mayorazgo de la Canal en Parroquia de San Miguel Arcangel. El Jardin en Centro Cultural Ignacio Ramírez 'El Nigromante' liggen op enkele stappen afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.