Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Village La Fenice two-room apartment on the second floor
Dit rookvrije appartement beschikt over een buitenzwembad en een wasserij. Dit appartement heeft een wasmachine. Verder is de kitchenette voorzien van een koelkast, kookplaat en vaatwasser. Een balkon, een televisie en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van airconditioning. Elke kamer heeft een balkon. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser. Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Gemeenschappelijk zwembad
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Kitchenette
Afwasmachine
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Bidet
Douche
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Woonkamer
Entertainment
Tv
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Tot 10 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT027034C2DWF8VIPH
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Bibione. Geniet van de prachtige natuur bij Spiaggia di Bibione en Vallevecchia Natuurreservaat. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Luna Park Adriatico en Parco Zoo Punta Verde. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Guido Teghil of Arena Alpe Adria. Bekijk onze reisgids voor Bibione
Triëst (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 51 min. rijden
Restaurants
Naima Cafè
6 min. wandelen
Amore
5 min. wandelen
Parise Pizza Al Taglio
5 min. wandelen
Cadilac American Diner
6 min. wandelen
Da Renzo
5 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Village La Fenice two-room apartment on the second floor over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Village La Fenice two-room apartment on the second floor?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Village La Fenice two-room apartment on the second floor inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Village La Fenice two-room apartment on the second floor uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.
Waar staat Village La Fenice two-room apartment on the second floor?
Dit appartement in Bibione ligt op 10 minuten wandelen van Spiaggia di Bibione en Spiaggia di Pluto. Ook Piazza del Mercato en Luna Park Adriatico liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen over Village La Fenice two-room apartment on the second floor