Gehele woning

Villa Polluce

Dit vakantiehuis met een kitchenette ligt op enkele stappen van Spiaggia di Bibione

Fotogalerie voor Villa Polluce

Appartement, 2 slaapkamers (20) | Woonruimte | Lcd-televisie
Appartement, 2 slaapkamers (20) | Badkamer | Een douche, een regendouche, een bidet
Ingang accommodatie
Appartement, 2 slaapkamers (20) | Woonruimte | Lcd-televisie
Appartement, 2 slaapkamers (20) | 2 slaapkamers

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Gehele woning

2 slaapkamersMax. aantal: 665 m²

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Keuken
  • Buitenruimte
  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeren inbegrepen
  • Airconditioning

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Villa Polluce

Dit vakantiehuis met een kitchenette ligt op enkele stappen van Spiaggia di Bibione
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over gratis parking. Dit vakantiehuis is voorzien van een lcd-televisie met digitale zenders en een kitchenette met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een wasmachine en een eetruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een terras en een zitruimte.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van airconditioning. Elke kamer heeft een terras. Alle kamers hebben een zitruimte. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte.

Elke badkamer heeft een bad of douche met een regendouche en een bidet. Elke lcd-televisie heeft satellietzenders.

De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Talen

Tsjechisch, Engels, Duits, Hongaars, Italiaans, Pools, Russisch

Voeg datums toe voor prijzen

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Wit zandstrand in de buurt

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse

Kitchenette

  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • Bad of douche
  • Bidet
  • Douche
  • Privébadkamer
  • Regendouche

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Apart zitgedeelte

Entertainment

  • Lcd-tv met digitale zenders

Buiten

  • Patio

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Toeslag: EUR 30 per huisdier per nacht
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren in specifieke kamers toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Dingen om te doen

  • Brommer-/scooterverhuur in de buurt
  • Fietsenverhuur in de buurt
  • Paardrijden in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 10.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Corso del Sole 95, Bibbione].
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Je wordt geacht het appartement op de dag van het uitchecken schoon en netjes achter te laten. Als je dit niet doet, wordt de borgsom voor de schoonmaak ingehouden.

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 30 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Contante waarborg: EUR 50 per accommodatie per verblijf
  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 30 april bedraagt deze EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 10 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 4 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 mei t/m 30 september bedraagt deze EUR 1.15 per persoon, per nacht (tot 10 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 4 jaar oud.
  • Toeslag voor beddengoed: EUR 8 per persoon, per verblijf
  • Handdoekentoeslag: EUR 5 per persoon, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: EUR 30 per huisdier, per nacht
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027034B4ZBGN7O5N
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Polluce Michele Al Tagliamento
Villa Polluce Private vacation home
Villa Polluce San Michele al Tagliamento
Villa Polluce Private vacation home San Michele al Tagliamento

Over deze buurt

Kaart
Via Polluce 20, San Michele al Tagliamento, VE, 30028

In de buurt

  • Spiaggia di Bibione - 2 min. wandelen - 0.2 km
  • Luna Park Adriatico - 11 min. wandelen - 1.0 km
  • Spiaggia di Pluto - 13 min. wandelen - 1.1 km
  • Bibione Terme - 3 min. rijden - 1.5 km
  • Faro di Punta Tagliamento - 16 min. rijden - 2.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Latisana Lignano Bibione - 24 min. rijden
  • Triëst (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 55 min. rijden

Restaurants

  • ‪Nice Take Away - ‬4 min. wandelen
  • ‪Kocò Music Club - ‬2 min. wandelen
  • ‪Beercode Bibione - ‬6 min. wandelen
  • ‪Piccadilly Coffee & Drinks - ‬8 min. wandelen
  • ‪Golf Club '60 - ‬8 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa Polluce?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 30 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel berekent Villa Polluce voor parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Villa Polluce inchecken?

Inchecken kan vanaf: 10.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Polluce uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Polluce?

Dit vakantiehuis ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Piazza del Mercato en Spiaggia di Bibione. Ook Spiaggia di Pluto en Luna Park Adriatico liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen over Villa Polluce

Beoordelingen

6,0
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

4,0/10

Netheid

6,0/10

Voorzieningen

4,0/10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

4/10

Accueil dans une agence indépendante avec des gens pressés aucun effort de langue, italien ou italien au choix, débrouille toi pour trouver l’adresse, débrouille toi pour ouvrir la maison (environ 4 ou 5 clefs), etc… Une propreté à revoir intégralement, photos à l’appui ! Nous avons faillit partir…
2 nachten verbleven in oktober 2024

8/10

1 nacht verbleven in maart 2023

6/10

Bella posizione, casanon tenuta benissimo