New apartment house built in 2017, located in the town centre at only 200m from the beach, with swimmingpool on the top of the building.
Two-room apartment with stylish furniture, providing accomodation for max. 5 people.
It is composed of:
Living room with kitchenette and double sofa bed,
1 bedroom with double bed and single bed,
bathroom with shower box.
Large covered balcony.
Equipment:
Air conditioner with two internal units, dishwasher, microwave oven, safe, Sat-Tv.
Small laundry with washing maschines free at disposal.
On the roof of the building there is a large solarium with an adult swimming pool and a hot tub accessible by children and sun loungers.
Private parking in garage.
Internet connection WI-FI is available on request for € 10,00/week.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Gemeenschappelijk zwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi (toeslag)
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Afwasmachine
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Slaapkamers
Slaapbank
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Douche
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Beperkte huishoudservice
Kluisje
Uitgelichte locatiekenmerken
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Pretpark in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Checkin 16:00-19:00
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: EUR 20
Internettoeslag: EUR 1.5 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Quasar B - NEW 2017! Apartment
Quasar B - NEW 2017! San Michele al Tagliamento
Quasar B NEW 2017! Apartment for 5 People in Bibione
Quasar B - NEW 2017! Apartment San Michele al Tagliamento
173981
Over deze buurt
dit appartement ligt in het stadscentrum en nabij pretparken in Bibione. Bezoek Faro di Punta Tagliamento en Madonna dell'Angelo-kerk, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Spiaggia di Bibione en Vallevecchia Natuurreservaat. Luna Park Adriatico en Parco Zoo Punta Verde zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bibione
Triëst (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 51 min. rijden
Restaurants
Caffè DueMori
5 min. wandelen
Beercode Bibione
2 min. wandelen
Gelateria Giardino
Restaurant San Marco
6 min. wandelen
Ippocampo
6 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt QUASAR B - NEW 2017! over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij QUASAR B - NEW 2017!?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij QUASAR B - NEW 2017! inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij QUASAR B - NEW 2017! uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat QUASAR B - NEW 2017!?
Dit appartement ligt in het centrum van Bibione, op 10 minuten wandelen van Spiaggia di Bibione en Piazza del Mercato. Ook Luna Park Adriatico en Spiaggia di Pluto liggen op een kwartiertje wandelen.