Het vakantieappartement bevindt zich in een appartementencomplex en is modern en functioneel ingericht. Het perceel ligt in het dorpscentrum. Ook vanwege de zonnige ligging is het verblijf populair.
Uw vakantiewoning Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 4 kamers (daarvan 3 slaapkamers), is 80 m² groot en is geschikt voor maximaal 8 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang is op de 2.verdieping en leidt direct in de vestibule. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met 2 extra bedden, zithoek en TV. U heeft toegang tot het balkon. slaapkamer met 1 stapelbed. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. U heeft toegang tot het balkon. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. Kooknis in de woonkamer met eethoek, gasfornuis (4 pitten) en koelkast. De eethoek heeft plaats voor 8 personen. 2 badkamer elk met douche, 1 wastafel en WC. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Ligging Bibione. De verhuurder woont niet in het huis of op het perceel. Parkeerplaats (voor 1 auto) op het perceel.
Speciaal Airconditioning. Televisieontvangst via satelliet.
Huisdier toegestaan, EUR 30.00/dier en oponthoud.
Afstand Winkel 300 m, Restaurant 200 m, Dorpscentrum 500 m. In de zomer: Adriatische Zee 700 m in Bibion (Strand 700 m in Bibion met zand).
Verdeling Vakantiewoning, 1e etage, 4 kamers (waarvan 3 slaapkamers), 80 m², in totaal 8 bedden (waarvan 2 extra bedden).
Kamer De ingang van uw vakantiewoning bevindt zich op de 2e verdieping en leidt direct naar de voorruimte. Woonkamer met 2 extra bedden op een tweepersoons uitschuifbare slaapbank, zithoek, tv, airconditioning en toegang tot het balkon. Slaapkamer met 1 stapelbed. Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en toegang tot het balkon. Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. Kitchenettein de woonkamer met airconditioning, eethoek (8 plaatsen), gasfornuis (4 pitten) en koelkast. 2 badkamers elk met douche, 1 wastafel en wc.
dit appartement ligt vlak bij het strand in San Michele al Tagliamento. Bibione Terme en Porto Baseleghe zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Luna Park Adriatico en Parco Zoo Punta Verde bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Guido Teghil of Arena Alpe Adria. Bekijk onze reisgids voor Bibione
Triëst (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 50 min. rijden
Restaurants
Nonna Uci
6 min. wandelen
Caffè DueMori
3 min. wandelen
Osteria Europa
5 min. wandelen
Ristorante Pizzeria Las Vegas
8 min. wandelen
Pizzeria Paron
5 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Holiday flat with balcony and air conditioning?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday flat with balcony and air conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday flat with balcony and air conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday flat with balcony and air conditioning?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van Piazza del Mercato en Spiaggia di Bibione. Ook Luna Park Adriatico en Spiaggia di Pluto liggen op een kwartiertje wandelen.