Holiday apartment with balcony and air conditioning
Het vakantieappartement bevindt zich in een appartementencomplex en is ingericht in typische landelijke stijl en functioneel. Het perceel ligt in het dorpscentrum. Voor gemeenschappelijk gebruik staan ter beschikking: terras en lift.
Uw vakantiewoning Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 3 kamers (daarvan 2 slaapkamers), is 60 m² groot en is geschikt voor maximaal 5 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang is op de 2.verdieping. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met 1 extra bed op slaapbank, zithoek, eethoek en TV. De eethoek heeft plaats voor 4 personen. U heeft toegang tot het balkon. slaapkamer met 1 stapelbed. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. Kooknis in de woonkamer met gasfornuis (4 pitten) en koelkast. U heeft toegang tot het balkon. badkamer met douche, WC en bidet. Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen per kabel worden ontvangen.
Ligging Bibione. De toegang is via een zijweg. Parkeerplaats (voor 1 auto) op het terrein.
Speciaal Airconditioning. Kinderbedje en internettoegang (wifi). Televisieontvangst via kabel. Voor uw veiligheid is de accommodatie uitgerust met een CO2-melder en een brandblusser.
Huisdier toegestaan, EUR 50.00/dier en week.
Afstand Winkelen 150 m, restaurant 150 m, dorpscentrum 150 m. Voor een ontspannen vakantie is een auto niet nodig. In de zomer: Middellandse Zee 200 m in Spiaggia Bibione (strand 200 m in Spiaggia Bibione met zand).
Verdeling Vakantiewoning, 1e verdieping, 3 kamers (waarvan 2 slaapkamers), 60 m², in totaal 5 bedden (waarvan 1 extra bed).
Kamer De ingang van uw vakantiewoning bevindt zich op de 2e verdieping. Woonkamer met 1 extra bed op slaapbank/sofa, zithoek, tv, airconditioning, eethoek (4 plaatsen) en toegang tot het balkon. Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. Slaapkamer met 1 stapelbed. Kitchenettein de woonkamer met airconditioning, gasfornuis (4 pitten), koelkast en toegang tot het balkon. Badkamer met douche, toilet en bidet.
dit appartement ligt vlak bij het strand in San Michele al Tagliamento. Bezoek Bibione Terme en Porto Baseleghe als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Spiaggia di Bibione en Vallevecchia Natuurreservaat. Luna Park Adriatico en Parco Zoo Punta Verde zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bibione
Triëst (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 49 min. rijden
Restaurants
Nonna Uci
8 min. wandelen
Caffè DueMori
3 min. wandelen
Osteria Europa
10 min. wandelen
Ristorante Pizzeria Las Vegas
4 min. wandelen
Pizzeria Paron
1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with balcony and air conditioning?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 7.15 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with balcony and air conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with balcony and air conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with balcony and air conditioning?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van Spiaggia di Bibione en Piazza del Mercato. Ook Spiaggia di Pluto en Luna Park Adriatico liggen op een kwartiertje wandelen.