Geheel appartement

Holiday apartment with air conditioning

Fotogalerie voor Holiday apartment with air conditioning

Een gebouw aan de kust met een vuurtoren en een geruit gevel.
Exterieur
Een gebouw met twee verdiepingen, een balkon op de tweede verdieping, een hekpoort en een klein portaaltje.
Een kleine keuken met een magnetron, fornuis en spoelbak. Er is een eettafel met stoelen en een potplant.
Strand

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday apartment with air conditioning

  • Het vakantieappartement bevindt zich in een appartementencomplex en is ingericht in typische landelijke stijl en functioneel. Het perceel ligt in het dorpscentrum. Ook vanwege de zonnige ligging is het verblijf populair.


    Uw vakantiewoning
    Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 3 kamers (daarvan 2 slaapkamers), is 45 m² groot en is geschikt voor maximaal 5 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met zithoek en TV. U heeft toegang tot het balkon met tuinmeubelen. slaapkamer met 1 stapelbed. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en 1 extra bed. kookhoek in de woonkamer met gasfornuis (4 pitten), koelkast en magnetron. badkamer met douche, 1 wastafel en WC.
    TV-resp. radiozender kunnen alleen in de taal van het land per antenne worden ontvangen.


    Ligging
    Bibione. Een absoluut strategische ligging aan de Via Stella Mattutina in Bibione Spiaggia, praktisch nabij de voetgangerszone Via Costellazioni en omgeven door een veelheid aan beschikbare voorzieningen. Parkeerplaats (voor 1 auto) op het terrein.


    Speciaal
    Airconditioning. Televisieontvangst via antenne. Televisiezenders alleen in de landstaal.
    Voor uw veiligheid is de accommodatie uitgerust met een CO2-melder en brandblusser.


    Huisdier
    toegestaan, EUR 30.00/dier en oponthoud.


    Afstand
    Winkelen 250 m, restaurant 100 m, dorpscentrum 300 m. In de zomer: Adriatische Zee 500 m in Bibione (strand 500 m in Bibione met zand).


    Verdeling
    Vakantieappartement, 1e verdieping, 3 kamers (waarvan 2 slaapkamers), 45 m², in totaal 5 bedden (waarvan 1 extra bed).


    Kamer
    Woonkamer met zithoek, tv en toegang tot het balkon (tuinmeubilair). Slaapkamer met 1 stapelbed. Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en 1 extra bed op bed (kleiner 2,00 x 0,90 m). Kookhoek in de woonkamer met gasfornuis (4 pitten), koelkast en magnetron. Badkamer met douche, 1 wastafel en wc.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in San Michele al Tagliamento. Geniet van de prachtige natuur bij Spiaggia di Bibione en Vallevecchia Natuurreservaat. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Luna Park Adriatico en Parco Zoo Punta Verde. Aquasplash en I Gommosi zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bibione
Meer appartementen in Bibione
Kaart
Bibione, Venetien

In de buurt

  • Een zandstrand met helderblauw water, enkele mensen die wandelen en kale bomen.
    Spiaggia di Bibione
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Luna Park Adriatico
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Spiaggia di Pluto
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Parco Nazionale della Val Grande
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • Bibione Terme
    19 min. wandelen - 1.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Latisana Lignano Bibione - 23 min. rijden
  • Triëst (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 52 min. rijden

Restaurants

  • Nonna Uci
    4 min. wandelen
  • Astrabar
    7 min. wandelen
  • Restaurant San Marco
    7 min. wandelen
  • Caffè DueMori
    4 min. wandelen
  • Ristorante Pizzeria Las Vegas
    8 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with air conditioning?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with air conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with air conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday apartment with air conditioning?

Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van Piazza del Mercato en Spiaggia di Bibione. Ook Luna Park Adriatico en Spiaggia di Pluto liggen op een kwartiertje wandelen.