Je hebt het gehele huisje helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Monarca Cabin - The best view in the Area!
Dit huisje beschikt naast een tuin over barbecues. Dit huisje heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een terras. De keuken is voorzien van een koelkast, oven en microgolfoven. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Elke kamer in dit huisje is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer heeft een terras. Het meubilair in elke kamer bestaat uit bureaus en eettafels. De keukens en kitchenettes beschikken over een koelkast, een microgolfoven, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van smart-tv. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de boshut: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Elektrische waterkoker
Keukenpapier
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Houtkachel
Entertainment
Smart-tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Barbecue
Patio
Tuin
Tuinmeubels
Werkplekken
Bureau
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Tot 10 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice op verzoek
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
In de bergen
In een dorp
Op het platteland
Dingen om te doen
Tafelvoetbalspel
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 5 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Monarca The In The Area Jardin
Monarca Cabin The Best View in the Area! El Jardín
Monarca Cabin The Best View in the Area! Private vacation home
Over deze buurt
dit huisje ligt in een landelijke omgeving en in de bergen in San Marcos. Bezoek culturele hoogtepunten Museo Nacional de Costa Rica en Jade Museum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals De Ruïnes van de Parochie en Ruïnes van Ujarras. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio Nacional de Costa Rica of Estadio Nacional. Bekijk onze reisgids voor San Marcos
Internationale luchthaven Tobías Bolaños (SYQ), San José, Costa Rica - 110 min. rijden
Restaurants
Chespiritos #3
5 min. rijden
Restaurante y Kiosco La Unión
6 min. rijden
Bar El Cedro Finca la Lucha
12 min. rijden
Bürü
5 min. rijden
La casona típica de Casa Mata
16 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Monarca Cabin - The best view in the Area!?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Monarca Cabin - The best view in the Area!?
Vandaag, 18 apr. 2026, kost een verblijf bij Monarca Cabin - The best view in the Area! van één nacht voor twee volwassenen op 19 apr. 2026 min. € 87, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Waar staat Monarca Cabin - The best view in the Area!?
Dit huisje ligt in de bergen, op 32 km afstand van Nationaal Park Tapantí-Macizo Cerro de la Muerte, De Ruïnes van de Parochie en Basiliek Nuestra Señora de los Ángeles. Ook Botanische tuin Lankester en Nationaal Park Los Quetzales liggen op 40 km afstand.
Beoordelingen over Monarca Cabin - The best view in the Area!
Beoordelingen
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 2 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
3,0
Netheid
2,0
Locatie
2,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
Paulo M.
11 sep 2025
Negatief: Netheid
I couldnt go to the place because the owner never answered my reuests about the key to enter the property
Paulo M.
1 nacht verbleven in augustus 2025
4/10 – Matig
Juan
Reisde met familie
31 dec 2024
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Al contanctar al anfitrión para pedirle la dirección y demás indicaciones para el uso de la cabaña, él no tenía ni idea de que habíamos reservado, cuando ya hasta se me había generado el cargo a la tarjeta de crédito!!!
Creo que fue por pura casualidad que la propiedad no estuviera ocupada y tuviéramos que buscar otro hospedaje, porque nos aseguró que no tenía ninguna reservación hecha por medio Expedia o Vrbo, lo cual es extraño por que la cabaña está en la plataforma y los datos del anfitrión eran los de él!!! Hasta nos dijonque la propiedad NO estaba en Expedia o Vrbo, según él estaba asombrado de cómo logramos reservarla!!!
Finalmente nos dio las indicaciones y nos hosedamos la noche ahí. Según él hubo una confusión!!
La cabaña es muy rústica, con cocina y espacio para 4 personas, pero le falta un poco de cariño.
Aunque estaba limpia, el mobiliario necesita mantenimiento, latermoducha no funcionó y la cama matrimonial tiene un colchón que esta para desecharlo... básicamente es como acostarse en los resotes y las colchas no olianna limpio!!!