Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Spectacular house with jacuzzi, fireplace and BBQ in the mountains of Zarcero
Located in Provincia de Alajuela, enjoy what this 3-bedroom house has to offer. The peaceful home features three queen beds and four bathrooms, each equipped with a refreshing shower. Guests can relax in the brilliant living room with a comfortable sofa bed or catch up on work in the office, which also includes a sofa bed. This tremendous space invites you to unwind and recharge in style. Fall in love with Provincia de Alajuela and enjoy the magic it has to offer.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Bubbelbad
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamer
3 badkamers
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Open haard
Entertainment
Tv
Buiten
Balkon
Barbecue
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Tot 25 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
In de bergen
In een dorp
Op het platteland
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Tuin
Gelijkaardige accommodaties
Wyndham San Jose Herradura Hotel & Convention Center
Wyndham San Jose Herradura Hotel & Convention Center
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasmachine vullen
Gebruikte bedden aftrekken, gebruikte handdoeken verzamelen en extra bedden opbergen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen en restjes eten en drinken weggooien
De lichten uitdoen en de deuren op slot doen
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
2 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings and birthday parties
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 20 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving en in de bergen in Laguna. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Catedral de la Mercedes en Ruinas de Ujarras. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Else Kientzler Botanische Tuin en Balneario Las Musas een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Guillermo Vargas Roldan-stadion of Tropische Bungee. Bekijk onze reisgids voor Laguna
Internationale luchthaven Juan Santamaría (SJO), San José, Costa Rica - 71 min. rijden
Restaurants
Rancho de Ceci
5 min. wandelen
Soda La Feria
4 min. rijden
Restaurante Los Gallos
5 min. rijden
Restaurante Zarcero
4 min. rijden
Bar, Restaurante y Pizzeria Ambientes
6 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Spectacular house with jacuzzi, fireplace and BBQ in the mountains of Zarcero?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Spectacular house with jacuzzi, fireplace and BBQ in the mountains of Zarcero inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Spectacular house with jacuzzi, fireplace and BBQ in the mountains of Zarcero uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Spectacular house with jacuzzi, fireplace and BBQ in the mountains of Zarcero?
Dit vakantiehuis ligt in de bergen, op 3,2 km van Parque Francisco Alvarado Segura en op 8,7 km van Parque Nacional Juan Castro Blanco. Ook Iglesia de San Ramón en Parque Central liggen op 25 km afstand.
Beoordelingen over Spectacular house with jacuzzi, fireplace and BBQ in the mountains of Zarcero