Fotogalerie voor Hilton Cabo San Lucas 2 Bedroom w/ balcony





Hilton Cabo San Lucas 2 Bedroom w/ balcony biedt onder andere een wasserij en een fitnesscentrum. Ga het net op via wifi in de kamer.
Geheel appartement
2 slaapkamers 3 badkamers
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in San José del Cabo. Puerto Los Cabos en Jachthaven Del Rey zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Palmilla strand en Strand Chileno. Strand Santa Maria en Cuadra San Francisco zijn ook een bezoek waard.
Cabo San Lucas, B.C.S.
In de buurt
- Golfbaan Cabo Real - 16 min. wandelen - 1.4 km
- Parque Natural del Desierto - 16 min. wandelen - 1.4 km
- El Dorado-golfclub - 5 min. rijden - 5.4 km
- Palmilla strand - 8 min. rijden - 8.5 km
- Costa Azul - 11 min. rijden - 12.3 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Latitud 23.5 Steak House - 4 min. rijden
- La Taberna - 4 min. rijden
- Alberca / Pool - 14 min. wandelen
- La Botica - 14 min. wandelen
- CoCo Cafe - 2 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Hilton Cabo San Lucas 2 Bedroom w/ balcony
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.