Gehele woning

Villa with private pool, and terrace, Wi-Fi and BBQ

Fotogalerie voor Villa with private pool, and terrace, Wi-Fi and BBQ

Een modern huis met een zwembad, buitenmeubels en een stenen pilaar.
Een smalle gang met een stenen muur en een glazen deur naar een kamer.
Een moderne keuken met een centraal eiland, een zithoek met een bank en een groot raam met uitzicht op de omgeving.
Een moderne keuken met een groot eiland, een inbouwspoelbak, en een eethoek met stoelen en tafels.
Een moderne woonkamer met een grote televisie, een bank, een salontafel en uitzicht op een terras met tuinmeubilair.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa with private pool, and terrace, Wi-Fi and BBQ

  • Deze prachtig ingerichte moderne villa met privézwembad ligt dichtbij de zandstranden van de Mar Menor. Het heeft 2 slaapkamers en 1 badkamer, allemaal gelegen op één verdieping, een grote, volledig uitgeruste open keuken die uitkomt op de stijlvolle eet- en woonkamer, met schuifdeuren naar de eethoek buiten en het zwembad.



    De eerste slaapkamer is licht en modern en heeft openslaande deuren naar het terras. De tweede slaapkamer is net zo mooi, met voldoende kastruimte.

    Tussen de twee slaapkamers bevindt zich een moderne badkamer met inloopdouche.



    Het grote privézwembad is voorzien van een eettafel, stoelen en ligstoelen, een barbecue en een tuin. Het zwembad meet 3 x 8 meter en is ideaal voor het hele gezin.



    Santiago de La Ribera is een ideale plek voor een familievakantie, dicht bij de zee en nog dichter bij het natuurpark van de Zoutmeren, ideaal om te wandelen of vogels te spotten.



    De regio Murcia heeft ook 22 golfbanen en watersporten op de Mar Menor, waaronder kanoën, zeilen, kitesurfen, varen, jetskiën en windsurfen. Als u van winkelen houdt, zijn er ook enkele met 2 grote winkelcentra in de buurt, Dos Mares in San Javier en La Zenia Boulevard in La Zenia.



    Voor cultuur kunt u een korte trip maken naar de Romeinse stad Cartagena, waar u een hele dag de stad kunt verkennen en kunt eten in een van de vele bars en restaurants.



    Belangrijkste kenmerken

    Modern

    Kwaliteit meubilair

    Privé zwembad

    gratis wifi

    2 ruime slaapkamers

    Terras met buiten dineren

    Smart TV met internationale zender inclusief nederlands

    Dicht bij fijne zandstranden



    De accommodatie ligt op 1 km van het strand van Santiago de La Ribera (Mar Menor), 1 km van de Carrefour-supermarkt, 2 km van de Lidl-supermarkt, 2 km van restaurant Asador Sierra de Cazorla, 2 km van restaurant El Portugués, 2 km van Santiago de Busstation La Ribera, 3 km van restaurant El Rubio 360º, 4 km van San Javier, 5 km van het natuurreservaat Modderbaden, 6 km van het strand Playa de la Torre Derribada (mediterraan), 6 km van Salinas y Arenales de San Pedro del Natuurreservaat Pinatar, 10 km van de golfbaan Roda, 13 km van de golfbaan Lo Romero, 16 km van de golfbaan Mar Menor, 16 km van het treinstation Balsicas Mar Menor, 36 km van Cartagena, 38 km van de luchthaven van Murcia, 47 km van Murcia stad, 83 km van de luchthaven van Alicante.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt in Santiago de la Ribera, een wijk in San Javier. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Centro comercial Zenia Boulevard. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Cabo Roig en Playa de la Zenia. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals kanovaren. Bekijk onze reisgids voor San Javier
Meer villa's in San Javier
Kaart
Santiago de la Ribera

In de buurt

  • Playa del Atalayón
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Strand van Santiago de la Ribera
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Mar Menor
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Playa Villananitos
    4 min. rijden - 3.1 km
  • Las Charcas Modderbaden
    5 min. rijden - 3.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Balsicas-Mar Menor - 16 min. rijden
  • Corvera (RMU-Internationale Luchthaven Región de Murcia) - 34 min. rijden

Restaurants

  • Pistachio
    18 min. wandelen
  • Los Calderos de Julia
    3 min. rijden
  • Magallanes
    2 min. rijden
  • Asador De Cazorla
    13 min. wandelen
  • Churreria 3 Hermanos
    18 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Villa with private pool, and terrace, Wi-Fi and BBQ over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Villa with private pool, and terrace, Wi-Fi and BBQ?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villa with private pool, and terrace, Wi-Fi and BBQ inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa with private pool, and terrace, Wi-Fi and BBQ uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa with private pool, and terrace, Wi-Fi and BBQ?

Deze villa ligt in Santiago de la Ribera, op 15 minuten wandelen van Playa del Atalayón, Strand van Santiago de la Ribera en Mar Menor. Ook Playa El Castillico en Playa de Colón liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Villa with private pool, and terrace, Wi-Fi and BBQ

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Perfect break in a perfect villa

2nd time we have used Resort Choice but this villa was by far the best. Perfectly located for shops and beach (10 min walk or 4 min drive to either). The villa was spotless and very well equipped, we thoroughly enjoyed our stay. Had a very minor issue with a ‘sticky’ door but after reporting it it was sorted the following day - great service Nothing
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
5 nachten verbleven in mei 2025