Gehele woning

Villa with pool, jacuzzi and roof terrace

Fotogalerie voor Villa with pool, jacuzzi and roof terrace

Een terras buiten met een zwembad, lounge fauteuils, een eettafel en een modern huis met een stenen muur en een glazen deur.
Een moderne woonkamer met een grote schuifpui naar een zwembad.
Een moderne woonkamer met een bank, stoelen en een kleine tafel. Een keuken is zichtbaar, met een aanrecht en apparatuur.
Een moderne eetruimte met een lange tafel gedekt voor twee personen, een grote spiegel en een fles rode wijn.
Een moderne keuken met witte kasten, een eethoek met zwarte stoelen, een grote flatscreen-tv en een accentmuur van steen.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa with pool, jacuzzi and roof terrace

  • Deze grote, moderne villa is het perfecte toevluchtsoord voor het hele gezin. Het ligt dicht bij de zandstranden met blauwe vlag aan de Middellandse Zee en de Mar Menor. De villa heeft 3 slaapkamers verdeeld over twee verdiepingen, 2 badkamers en 4 grote patioruimtes. Het heeft een eigen privézwembad, een eethoek buiten met barbecue en voldoende ruimte om te ontspannen en te zonnebaden.



    De ruime open woonkamer en eetkamer beschikken over een grote smart-tv en de keuken heeft alles wat u nodig heeft voor uw vakantieverblijf. De villa is zowel stijlvol als gezellig met grote openslaande terrasdeuren die uitkomen op de patio beneden en het zwembad.



    Op de begane grond bevindt zich een grote slaapkamer, met inloopkast en voldoende ruimte voor een kinderbedje indien nodig. Het heeft ook directe toegang tot een andere grote, afgelegen patio beneden, die de perfecte plek is om te zitten en te ontspannen. Grenzend aan deze eerste slaapkamer bevindt zich een moderne badkamer op de begane grond, met inloopdouche.



    Op de eerste verdieping vindt u nog 2 slaapkamers. De eerste is ruim met veel kastruimte en heeft grote openslaande deuren die uitkomen op een voorterras op de bovenverdieping.

    De tweede slaapkamer is net zo smaakvol ingericht en beschikt over een inloopkast, tevens bevindt zich op deze verdieping een moderne badkamer, voorzien van een douche.



    Deze villa is zeer gezinsvriendelijk en heeft veiligheidshekken aan de boven- en onderkant van alle trappen. Er is ook een dakterras met een buiteneethoek, een chill-outzone met parasol en een douche.



    Het privézwembad van 3 x 5 meter met jacuzzi en waterpartij is ideaal voor het hele gezin.



    Belangrijkste kenmerken

    Erg modern

    Gezinsvriendelijk met kinderbedje en kinderhekjes

    Meubilair van hoge kwaliteit

    Privézwembad (verwarmd tegen extra vergoeding)

    Gratis supersnelle wifi

    Grote Smart TV met internationale TV inclusief Nederlands

    3 ruime slaapkamers

    Dakterras met buiten dineren

    Dicht bij stranden met blauwe vlag



    San Pedro del Pinatar is een ideale locatie voor een vakantie met het gezin, dicht bij de zee en nog dichter bij het natuurpark van de zoutmeren, ideaal om te wandelen of vogels te spotten. De omgeving van Murcia heeft ook 22 golfbanen. Tot de watersporten op de Mar Menor behoren kanoën, zeilen, kitesurfen, varen, jetskiën en windsurfen. Als u van winkelen houdt, dan is dat ook mogelijk met 2 grote winkelcentra in de buurt, Dos Mares in San Javier en La Zenia Boulevard in La Zenia. Voor cultuur kunt u een korte rit maken naar de Romeinse stad Cartagena, waar u kunt genieten een hele dag de stad verkennen en uit eten gaan in een van de vele bars en restaurants..



    De woning ligt op 850 m van het restaurant Asador Sierra de Cazorla, 1 km van het restaurant La Plaza, 1 km van de Aldi-supermarkt, 1 km van de Lidl-supermarkt, 1 km van het zandstrand Playa del Pescador (Mar Menor), 2 km van de Mercadona-supermarkt. , 3 km van San Javier, 5 km van het natuurreservaat Banos de Lodo (modderbaden), 7 km van het natuurreservaat Salinas y Arenales de San Pedro, 7 km van het zandstrand Playa de La Torre Derribada (mediterraan), 7 km van Roda golfbaan, 14 km van de golfbaan Lo Romero, 14 km van de golfbaan Mar Menor, 14 km van het treinstation Balsicas Mar Menor, 20 km van de golfbaan La Torre, 23 km van de golfbaan Las Colinas, 32 km van Cartagena, 39 km van de internationale luchthaven van Murcia, 48 km van de stad Murcia, 84 km van de luchthaven van Alicante. De woning is gelegen in een gezinsvriendelijke wijk in een wooncomplex.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt in Santiago de la Ribera, een wijk in San Javier. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Centro comercial Zenia Boulevard. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Cabo Roig en Playa de la Zenia. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals kanovaren. Bekijk onze reisgids voor San Javier
Meer villa's in San Javier
Kaart
Santiago de la Ribera

In de buurt

  • Mar Menor
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Playa de El Pescador
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Strand van Santiago de la Ribera
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Playa de Colón
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Playa del Atalayón
    5 min. rijden - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Balsicas-Mar Menor - 21 min. rijden
  • Corvera (RMU-Internationale Luchthaven Región de Murcia) - 40 min. rijden

Restaurants

  • La Plaza Pizzería
    13 min. wandelen
  • Pistachio
    5 min. rijden
  • Los Calderos de Julia
    15 min. wandelen
  • Restaurante Miramar la Ribera
    4 min. rijden
  • Asador De Cazorla
    10 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Villa with pool, jacuzzi and roof terrace over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Villa with pool, jacuzzi and roof terrace?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villa with pool, jacuzzi and roof terrace inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa with pool, jacuzzi and roof terrace uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa with pool, jacuzzi and roof terrace?

Deze villa ligt in Santiago de la Ribera, op 2 km afstand van Mar Menor, Strand van Santiago de la Ribera en Playa de Colón. Ook Playa de El Pescador en Playa del Atalayón liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Villa with pool, jacuzzi and roof terrace

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Villa as described, hosts were very helpful , great communication and assistance. Very quiet area , car is essential.
7 nachten verbleven in augustus 2025