Relais all'Ussero a Villa di Corliano ligt in San Giuliano Terme. Bezoek Scheve toren, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Strand van Marina di Pisa en Strand van Viareggio. Parco Divertimenti Piccolo Mondo en Botanische tuin van Pisa zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor San Giuliano Terme
VIA STATALE ABETONE, 50, San Giuliano Terme, PI, 56017
In de buurt
Scheve toren
13 min. rijden - 10.0 km
Piazza dei Miracoli
14 min. rijden - 9.6 km
Kathedraal van Pisa
14 min. rijden - 9.6 km
Bagni di Pisa Spa
4 min. rijden - 2.8 km
Cisanello-ziekenhuis
14 min. rijden - 11.3 km
Lokaal vervoer
Station San Giuliano Terme Rigoli - 19 min. wandelen
Pisa (PSA-Galileo Galilei) - 33 min. rijden
Restaurants
Osteria da Scianna'
15 min. wandelen
La Valle
9 min. rijden
Forno D'oro 1
5 min. rijden
La Grande Rustichella
5 min. rijden
Bar Salsedo
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Relais all'Ussero a Villa di Corliano
Hoogtepunten van de accommodatie
Bij Relais all'Ussero a Villa di Corliano zijn er de volgende voorzieningen: een gratis uitgebreid ontbijt, een koffiebar/café en een tuin. Gratis wifi in de kamer, een entertainmentruimte buiten en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en tuinmeubelen
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en vergaderruimtes
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Relais all'Ussero a Villa di Corliano zorgen voor veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis uitgebreid ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Gezinsvriendelijk
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
400 vierkante meter aan conferentieruimte
Vergaderruimtes
Buiten
Entertainmentzone buiten
Tuin
Tuinmeubels
Spa
Massages in de kamer
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Tegelvloer in de kamer
Meer
Klamboes
Kamervoorzieningen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Tv
Eten en drinken
Champagneservice
Restaurantgidsen
Meer
Airconditioning
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Vliegenramen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 15.00 uur tot 19.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 15.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 25 per accommodatie, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 25.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 11 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 25 per accommodatie, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Toeslag voor extra bed: EUR 25.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Registratienummer van de accommodatie IT050031B92968BWB5
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Relais All'ussero A Corliano
Relais all'Ussero a Villa di Corliano Guesthouse
Relais all'Ussero a Villa di Corliano San Giuliano Terme
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Relais all'Ussero a Villa di Corliano?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 25 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Relais all'Ussero a Villa di Corliano inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Relais all'Ussero a Villa di Corliano uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Waar staat Relais all'Ussero a Villa di Corliano?
Dit pension in San Giuliano Terme ligt op 2,7 km van Bagni di Pisa Spa en op 10 km afstand van Scheve toren en Parco Divertimenti Piccolo Mondo. Ook Arena Garibaldi en Piazza del Duomo liggen op 10 km afstand. Station San Giuliano Terme Rigoli ligt op 19 minuten wandelen en naar Station San Giuliano Terme is het 30 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Relais all'Ussero a Villa di Corliano
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,0
Voorzieningen
8,4
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 29 van 45 beoordelingen
10 - Uitstekend
29
Gastenscore: 8 - Goed. 10 van 45 beoordelingen
8 - Goed
10
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 45 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 45 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 45 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
B.J.
3 aug 2024
B.J.
1 nacht verbleven in juli 2024
6/10 – Redelijk
Johannes
Reisde met partner
11 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen
Negatief: Personeel en service
Gardener Kay was very helpful, but person at reception was not kind. I arrived in time, by at least 30 minutes, but receptionist was gone. Called and I could take the key for the room myself. Breakfast was very very basic. Not worth the money.
Johannes
1 nacht verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Ferenc
Reisde met familie
29 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Komfort szempontjából csak egy negatívum van: még hideg volt a villában, csak november 1-től fűtenek. Viszont azonnal hozott egy melegítő készüléket a recepciós hölgy! Gyönyörű kertben fekszik, szép a berendezés az előtérben, a szobákban, van egy nagyon aranyos kedves macska is a kertben. :)
Ferenc
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Nestor Mauro
15 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La verdad es un lugar con historia, muchas antigüedades y reliquias!!!! Cuando les dije a mis padres necesito que me den información de como fue su estadía pars escribir la reseña me dijeron: "todo super bien, todos los chicos super amorosos y dispuestos a ayudarnos"
La verdad un pequeño gran detalle es que cuando hice la reserva no dimensioné la distancia yabque esta un poco alejado, pero la verdad es que super gentiles, se ofrecieron en llevar a mis padres aprovechandonq tenian q ir para el mismo lugar.
Asi que a tener en cuenta la distancia, pero es un lugar muy muy bonito!!!!!! Gracias totales!!!!!
Nestor Mauro
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Dominik
Reisde met familie
6 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sehr freundliches Personal, wunderschöne Anlage und geräumiges Zimmer. Leckeres Frühstück und tolles Ambiente.
Dominik
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Saulo Martins
Reisde met familie
2 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Boa experiencia !!!
Saulo Martins
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Philippe
Reisde met familie
26 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tres joli hotel, dommage que la climatisation fasse trop de bruit pour dormir avec.
Philippe
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Mamchich
16 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Прекрасное место, которое останется навсегда в памяти!
Mamchich
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Torben Due
Reisde met familie
28 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Torben Due
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Robert
26 jul 2025
Robert
1 nacht verbleven in juli 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Vegard
18 jul 2025
Negatief: Personeel en service
Vegard
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
12 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
ewa, Phoenix
4 jul 2025
ewa
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Ornella
17 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
La struttura è bellissima e davvero suggestiva. Un tuffo nella storia. Camere pulite e confortevoli. Staff sempre presente e molto gentile
Ornella
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
isha
13 jun 2025
isha
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
david
Reisde met partner
23 mei 2025
Such a wonderful property with so much history! The restaurant was excellent! We would have liked to stay longer… next time!
david
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
annarita
Reisde met partner
21 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tutto ok
annarita
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Luca
Reisde met familie
18 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was perfect. Thanks again.
Luca
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Andre
Reisde met partner
9 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
500 year old manor belonging to the Ussero family. The propriety had many famous guest, including Napoleon and Josephine, Lord Byron, Shelly and Alexandre Dumas Pere... Beautiful ballroom, white glove service, excellent restaurant nearby with dinner special for hotel guests. Halfway between Pisa and Lucca, in beautiful Italian countryside. An unforgettable experience
Andre
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Marcel
27 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un vie de château pour 2 nuits
Séjour dans un cadre agréable
Bon accueil et service
Marcel
2 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
henry
26 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
henry
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Muhammad Usman
22 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Usmsn
Beautiful, comfortable and eligent property
Presentation of breakfast was very good
Muhammad Usman
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Constantin
Reisde met een groep
22 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Constantin
4 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Gilles
Reisde met familie
10 okt 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très belle demeure ! Mais un petit hic, si vous arrivez de nuit, très difficile de trouver le digicode… Une petite lumière à cet endroit serait bien. Et aussi, recevoir le code un peu avant serait une bonne chose sans être
obligé de le demander.
Chambre un peu petite pour 3 personnes. Petit déjeuner très bien