Groot appartement met airconditioning, twee kamers (85sqm), op de begane grond, met 1 suite en 1 jacuzzi bad badkamer, vloerverwarming. Ideaal voor 2 + 3 personen. Grote woonkamer met geïntegreerde keuken, koelkast, fornuis, oven, magnetron, broodrooster, servies, afwasmachine, satelliet tv en dvd speler. Terras met tafel en stoelen gereserveerd op de binnenplaats. Suite 1: tweepersoons slaapkamer...
Wonen een onvergetelijke ervaring in historische en gerenoveerde huizen van Romeinse oorsprong in het hart van het charmante middeleeuwse dorpje San Felice del Benaco, met uitzicht op het Gardameer. Op minder dan 50 meter van Barchi Resort vindt u een supermarkt, een bakkerij, zoetwaren, de kruidenier, de slager, de visboer, kranten, tabak, ijs, wasserij, een kapsalon, een omheinde speeltuin, veel partnerrestaurants, pizzeria's, bars, pubs, Butique Italiaanse mode, en nog veel meer. Het dichtstbijzijnde strand ligt op 1 km afstand en is gemakkelijk te voet bereikbaar. Als je wilt, kun je de auto veilig vergeten.
Tourist tax 1 euro per person per night from April to October, apply from 15 years old. Check in between 3 and 7 pm and check out before 10 am. We invite you to respect these times. Services included: Gas (hot water and stove) TV SAT Dishes Fitted sheets and towels. Final stadard cleaning included. 4 Kwh Air condition included per day. Extra is counted on electricity consumption (0.50 euro x KW h). Pet 10 euro per day extra
San Felice del Benaco is een charmant stadje gelegen aan de westelijke oever van het Gardameer in Italië. Het is een ideale bestemming voor reizigers die op zoek zijn naar een rustige en schilderachtige omgeving. Het stadje biedt een prachtig uitzicht op het meer en de omliggende heuvels, wat het een perfecte plek maakt voor natuurliefhebbers en wandelaars. In San Felice del Benaco vindt u historische bezienswaardigheden zoals de kerk van San Felice en de ruïnes van het kasteel van San Felice. Het stadje heeft ook een aantal gezellige restaurants en cafés waar u kunt genieten van de lokale Italiaanse keuken. Voor degenen die graag tijd aan het water doorbrengen, zijn er verschillende stranden en mogelijkheden voor watersporten in de buurt. San Felice del Benaco is ook een goede uitvalsbasis voor het verkennen van andere steden rond het Gardameer, zoals Sirmione en Desenzano del Garda. Of u nu op zoek bent naar ontspanning of avontuur, San Felice del Benaco biedt voor elk wat wils in een prachtige omgeving.
Appartement met drie kamers (75sqm), op de begane grond, met 1 suite en 1 jacuzzi badkamer, vloerverwarming. Ideaal voor 2 + 3 personen. Woonkamer en keuken, koelkast, fornuis, oven, servies, afwasmachine, satelliet tv en dvd speler. Prive patio terras met tafel en stoelen. Suite 1: slaapkamer met tweepersoonsbed en een aparte jacuzzi badkamer. Comfortabele tweepersoons en eenpersoonsslaapbank in de woonkamer.
dit appartement ligt in een landelijke omgeving en aan een meer in San Felice del Benaco. Bezoek Castello Scaligero en Santuario della Madonna del Carmine, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Winkelcentrum Il Leone en Centro Commerciale Grand'Affi. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Gym Garda Fitness & Pilates of Claudio Lana Professional Surf Center. Kies voor waterpret zoals kajakken of duiken of beleef avonturen zoals mountainbiken en het volgen van een ecotour. Bekijk onze reisgids voor San Felice del Benaco
Station Desenzano del Garda Sirmione - 28 min. rijden
Brescia (VBS-Gabriele D'Annuzio) - 37 min. rijden
Restaurants
El Patio
2 min. wandelen
Ristorante Il Fungo
3 min. rijden
Bellerive
5 min. rijden
Mokai Beach
5 min. rijden
Hanta Yo
1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Large One Bedroom Apartment with Spa Bath?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Large One Bedroom Apartment with Spa Bath inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Large One Bedroom Apartment with Spa Bath uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Large One Bedroom Apartment with Spa Bath?
Dit sportieve appartement in San Felice del Benaco ligt op 2 km afstand van Santuario della Madonna del Carmine, Spiaggia Gardiola en Porto San Felice Strand. Ook Baia del Vento Beach en Mokai Beach liggen op 3 km afstand.