Gehele woning

Relax e Natura a Punta Rossa

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi

Kameropties

Comfort villa, uitzicht op zee

  • Uitzicht op zee
  • 14 m²
  • 5 slaapkamers
  • Max. aantal: 8
  • 2 eenpersoonsbedden en 3 tweepersoonsbedden
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Relax e Natura a Punta Rossa ligt in San Felice Circeo. Bezoek Villa di Domiziano en Santuario della Madonna della Sorresca, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar La Grotta delle Capre en Guattari Cave. Fogliano Botanical Garden en Aquaparco Scivosplash zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor San Felice Circeo
Meer villa's in San Felice Circeo
Kaart
Via Vasca Moresca 24, San Felice Circeo, LT, 04017

In de buurt

  • La Grotta delle Capre
    6 min. rijden - 2.9 km
  • Guattari-grot
    9 min. rijden - 4.4 km
  • Fonte di Lucullo
    24 min. rijden - 9.1 km
  • Santuario della Madonna della Sorresca
    25 min. rijden - 17.0 km
  • Haven van Terracina
    31 min. rijden - 23.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Monte San Biagio - Terracina Mare - 39 min. rijden

Restaurants

  • La Casa Del Dolce
    13 min. rijden
  • Cappuciamo Coffee & Bakery
    13 min. rijden
  • Food Truck Festival
    14 min. rijden
  • Il Giardino del Pane
    15 min. rijden
  • Bar Centrale
    11 min. rijden

Over deze accommodatie

Relax e Natura a Punta Rossa

Hoogtepunten van de accommodatie
Relax e Natura a Punta Rossa biedt onder andere een terras en een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
  • Barbecues en tuinmeubelen

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 29 februari betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 5 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 maart tot 31 oktober betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
  • Schoonmaakkosten: EUR 301 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT059025C2BGLITXUO
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Relax e Natura a Punta Rossa?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Relax e Natura a Punta Rossa inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Relax e Natura a Punta Rossa uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Relax e Natura a Punta Rossa?

Deze villa in San Felice Circeo ligt op 3,8 km van La Grotta delle Capre en op 10 km afstand van Guattari Cave en Golfo di Gaeta. Ook Fonte di Lucullo en Villa di Domiziano liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen

8,8

Uitstekend