Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Gebruikte handdoeken verzamelen
Het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
1 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
deze villa ligt in San Cristóbal de las Casas. Bezoek Moxviquil en Arco de El Carmen & Centro Cultural El Carmen, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Ecologisch reservaat Huitepec en Grotten van San Cristóbal. Centro Cultural de los Altos en Botanische Tuin Orquídeas Moxviquil zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor San Cristóbal de las Casas
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoe laat kan ik bij Villa Coleta inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Coleta uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Coleta?
Deze villa in San Cristóbal de las Casas ligt en op 5 km afstand van Palace of Justice of Los Altos, Moxviquil en Ecologisch reservaat Huitepec. Ook Grotten van San Cristóbal en Arco de El Carmen & Centro Cultural El Carmen liggen op 5 km afstand.