10/10 – Voortreffelijk
marlova




























Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken voor 10.30 uur
Snelle uitcheckservice
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 21.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Receptie met beperkte openingstijden
Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 10 per huisdier, per dag (maximum USD 30 per verblijf)
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 15 kg per huisdier)
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen zijn welkom.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een seizoensgebonden buitenzwembad.
Vandaag, 20 sep. 2026, kost een verblijf bij Cabañas La Estancia van één nacht voor twee volwassenen op 29 sep. 2026 min. € 73, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 15 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 10 per huisdier, per dag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Dit gezinsvriendelijke huisje in Villa La Angostura bevindt zich in Barrio Las Balsas, op 5 km afstand van Lago Nahuel Huapi, Cerro Bayo en Congrescentrum van Arrayanes. Ook Capilla Virgen Nina en Escondida Strand liggen op 5 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster


