Gehele woning

Luxury Living, La Cantera, Six Flags, & Hiking!

Fotogalerie voor Luxury Living, La Cantera, Six Flags, & Hiking!

Een ruime woonkamer met een grijze bank, een stenen open haard en een plafondventilator.
Een slaapkamer met een bed, een bankje, een plafondventilator, een nachtkastje en een raam met gordijnen.
Een moderne keuken met houten kastjes, een ingebouwde magnetron en hangende lampen.
Een keuken met houten kastjes, roestvrijstalen apparatuur, granieten aanrecht en hanglampen.
Een ruime woonkamer met een grijze bank, een bijzettafeltje en een kamerkleed met dessin.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 8

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Luxury Living, La Cantera, Six Flags, & Hiking!

  • Book your stay at the perfect getaway! Enjoy this home all to yourself. You will be minutes away from the best shopping and food in San Antonio! You are steps away from miles and miles of hiking/ biking trails. Just in case work calls, the guest room has a private office. Enjoy the open concept to cook delicious food with your family and friends.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • IJsmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel
  • Open haard

Entertainment

  • Smart-tv

Buiten

  • Tuin
  • Veranda

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Werkplekken

  • Bureau
  • Bureaustoel

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Tot 23 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Huishoudservice op verzoek
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een ziekenhuis

Dingen om te doen

  • Fietsenopslag
  • Parkeerplaats voor fietsen
  • Fietsmogelijkheid in de buurt
  • Natuurwandelingen in de buurt
  • Pretpark in de buurt
  • Vogelspotten in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Fietsenopslag
  • Parkeerplaats voor fietsen
  • Recycling
  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal (tot 23 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie STR-21-13500377
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis bevindt zich in Northwest Side, een wijk in San Antonio, en ligt nabij pretparken en vlak bij een waterpark. The Shops of La Cantera en The Rim Shopping Center zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Six Flags Fiesta Texas en San Antonio Zoo and Aquarium. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Convocation Center of kies voor een avondje uit bij Thirsty Horse Saloon. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals fietsen en wandelen. Bekijk onze reisgids voor San Antonio
Meer vakantiehuizen in San Antonio
Kaart
San Antonio, TX

In de buurt

  • Een modern gebouw met grote ramen en een overdekte ingang.
    Universiteit van Texas, San Antonio
    3 min. rijden - 1.2 km
  • Een hoge attractie in een pretpark met een rood-geel bouwwerk tegen een helderblauwe lucht.
    Six Flags Fiesta Texas
    14 min. rijden - 11.7 km
  • Een rivier met een stenen brug, bomen met kleurrijke verlichting, en een restaurant met vlaggen.
    River Walk
    28 min. rijden - 36.0 km
  • Het Henry B. Gonzales Convention Center met een hoge toren op de achtergrond.
    Congrescentrum Henry B. González
    30 min. rijden - 37.5 km
  • The Shops of La Cantera
    8 min. rijden - 6.4 km

Lokaal vervoer

  • San Antonio Station - 21 min. rijden
  • Internationale luchthaven San Antonio (SAT) - 21 min. rijden

Restaurants

  • Chick-fil-A
    6 min. rijden
  • McDonald's
    6 min. rijden
  • Whataburger
    5 min. rijden
  • Chicken Salad Chick
    4 min. rijden
  • Dutch Bros Coffee
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Luxury Living, La Cantera, Six Flags, & Hiking!?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 23 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Luxury Living, La Cantera, Six Flags, & Hiking! inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Luxury Living, La Cantera, Six Flags, & Hiking! uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Luxury Living, La Cantera, Six Flags, & Hiking!?

Dit vakantiehuis ligt in Northwest Side, op 1,3 km van Universiteit van Texas, San Antonio en op 4,7 km van The Shops of La Cantera. Ook Baptist Emergency Hospital - Hausman en Convocation Center liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen over Luxury Living, La Cantera, Six Flags, & Hiking!