Bagus Bay Homestay ligt in Samosir. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Toba-meer en Punt van Parapat. Daarnaast kun je ook Tuk Tuk Village en Tomok Village bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor Samosir
Jl. Lkr. Tuktuk No.Kelurahan, Tuktuk Siadong, North Sumatra, 22395
In de buurt
Toba-meer
2 min. wandelen - 0.2 km
Tuk Tuk Village
7 min. wandelen - 0.6 km
Graf van de Sidabutar Koningen
7 min. rijden - 1.9 km
Tombe van Koning Sidabutar
13 min. rijden - 3.8 km
Koning Siallagan's Stenen Stoel
13 min. rijden - 3.8 km
Restaurants
Rumba Pizzeria and Restaurant
13 min. wandelen
Tataring Cafe & Resto
8 min. wandelen
Orari Restaurant
14 min. wandelen
Leo's Restaurant
16 min. wandelen
BPK Lau Renun
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Bagus Bay Homestay
Hoogtepunten van de accommodatie
Geniet van een terras, een tuin en een conferentiecentrum bij Bagus Bay Homestay.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een oplaadpunt voor elektrische auto's, rookvrije accommodatie en een pool- of biljarttafel
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Uitchecken
Uitchecken voor 12:00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoeveel kost een verblijf bij Bagus Bay Homestay?
Vandaag, 5 okt. 2026, kost een verblijf bij Bagus Bay Homestay van één nacht voor twee volwassenen op 29 okt. 2026 min. € 8, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Bagus Bay Homestay inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Bagus Bay Homestay uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Bagus Bay Homestay?
Dit hotel in Samosir ligt op 10 minuten wandelen van Toba-meer en Tuk Tuk Village. Ook Graf van de Sidabutar Koningen en Tombe van Koning Sidabutar liggen op 5 km afstand.