Stunning home in Kladje with house a panoramic view
Dit gezellige vakantiehuis met zwembad verwelkomt je in de groene omgeving van Zagreb.
Ontsnap aan het leven in de grote stad en breng een ontspannen vakantie door in dit prachtige huis en laat je dagelijkse beslommeringen achter je. De gezellige inrichting van het huis zorgt voor een aangename sfeer, waar je volop van kunt genieten tijdens het samen spelen of met een boek op de banken. Je kunt je ook verheugen op gezelligheid in de activiteitenruimte, met bar, of genieten van de avonduren op het tuinmeubilair op het terras met een glas wijn en een prachtig uitzicht op het platteland. Vergeet niet je te verfrissen in het zwembad en je activiteiten te plannen in de omgeving.
De omgeving heeft je veel te bieden. Naast uitgestippelde wandel- en fietspaden ben je ook snel bij zwemmeren en viswateren. Gebruik de warme dagen om te zwemmen of probeer je geluk bij het vissen. In de wintermaanden kun je ook dagtochten maken naar de nabijgelegen skigebieden en je ski's of snowboard onder je voeten binden. Als je de hoofdstad mist, kun je een dagtocht maken om het culturele aanbod van de stad te ervaren of om te gaan winkelen!
dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving en aan een rivier in Samobor. Bezoek Golfbaan Mokrice en Josip Braje Wijnhuis als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Crna Mlaka en Kipišće Meer. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Karting Arena Zagreb of Recreatief sportcentrum van Jarun. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals vissen. Bekijk onze reisgids voor Samobor
Beschikt 2 bedroom lovely home in Kladje over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij 2 bedroom lovely home in Kladje?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 2 bedroom lovely home in Kladje inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 2 bedroom lovely home in Kladje uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 2 bedroom lovely home in Kladje?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan een rivier, op 15 km afstand van Museum Marton, Kipišće Meer en Park za pse Gajnice. Ook EcoPark Kras en Golfbaan Mokrice liggen op 15 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Stunning home in Kladje with house a panoramic view
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 2 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
8/10 – Goed
Sandy
29 jul 2024
Super nette Vermieter, sauberes Haus.
Super nette Vermieter, sauberes Haus. Sehr ruhig gelegen, super zum entspannen.Jeden Tag besuch von den super lieben und zahmen Katzen.
Van een partnersite
8/10 – Goed
Sandy
28 jul 2024
Super nette Vermieter, sauberes Haus.
Super nette Vermieter, sauberes Haus. Sehr ruhig gelegen, super zum entspannen.Jeden Tag besuch von den super lieben und zahmen Katzen.