10/10 – Uitstekend
junko




De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Vandaag, 23 okt. 2025, kost een verblijf bij Shaxzoda Elite Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 21 nov. 2025 min. € 59,02, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Tegen een bedrag van USD 50 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van USD 50 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Dit hotel ligt in het centrum van Samarkand, op 10 minuten wandelen van Rooms-Katholieke Kerk St. John en Orthodoxe Kerk van St. Aleksyi. Ook Mausoleum van Gur-Emir en Tillya Kori Madrasah liggen op 3 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster