Clemonte Boutique Hotel ligt in Salzburg in het stadscentrum. Salzburgse Kerstmarkt en Linzer Gasse zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Kapuzinerberg en Mirabellgarten verkennen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Salzburgarena of Wals Siezenheim Stadion. Bekijk onze reisgids voor Salzburg
Clemonte Boutique Hotel ligt in de buurt van Salzburgse Kerstmarkt en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en een automaat
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en minibars.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Gratis theezakjes/oploskoffie en waterkokers
Gratis toiletartikelen en haardrogers
Verwarming, dagelijkse schoonmaak en adapters/opladers
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 19,90 per dag)
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Voorzieningen
Automaat
Reisgidsen
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Tandenborstel en tandpasta
Entertainment
Tv van 40 inch
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Minibar
Theezakjes/oploskoffie
Meer
Airconditioning
Elektrische adapters
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Mobiele toegangssleutel
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 08.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 7 dagen voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Sleutelkastje, privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 25 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.55 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 15 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 19.90 per dag (op 300 meter afstand)
Toeslag voor huisdieren: EUR 25 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Clemonte Boutique Hotel?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 25 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Clemonte Boutique Hotel?
Vandaag, 22 aug. 2026, kost een verblijf bij Clemonte Boutique Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 30 aug. 2026 min. € 126, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Clemonte Boutique Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 08.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Clemonte Boutique Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Clemonte Boutique Hotel?
Dit hotel ligt in Schallmoos, op 15 minuten wandelen van Linzer Gasse en Slot Mirabell (Schloss Mirabell). Ook Sebastianskirche en Universität Mozarteum Salzburg liggen op een kwartiertje wandelen. Station Salzburg Centraal ligt op 15 minuten wandelen en naar Salzburg Hauptbahnhof is het 15 minuten wandelen.