Gehele woning
Villa Gialonia 8 2 in Salve
Deze villa biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij Strand van Pescoluse.
Fotogalerie voor Villa Gialonia 8 2 in Salve





Gehele woning
4 slaapkamers5 badkamersMax. aantal: 10
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

A casa di Mich il Salento Lu sule Lu mare Lu ientu
A casa di Mich il Salento Lu sule Lu mare Lu ientu
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Zakelijke services
8.6 van 10, Uitstekend, 7 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 mei betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 juni tot 30 september betaal je EUR 1.80 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Gialonia 8 2 In Salve Salve
Villa Gialonia 8 2 in Salve Villa
Villa Gialonia 8 2 in Salve Salve
Villa Gialonia 8 2 in Salve Villa Salve
Over deze buurt

Salve, LE
In de buurt
Strand van Pescoluse15 min. wandelen - 1.2 km- Pali Tower Beach5 min. rijden - 2.6 km
- Torre Vado10 min. rijden - 3.7 km
- Lido Marini-strand16 min. rijden - 7.8 km
- Strand van Santa Maria di Leuca20 min. rijden - 17.4 km
Lokaal vervoer
- Salve-Ruggiano Station - 11 min. rijden
- Brindisi (BDS-Papola Casale) - 98 min. rijden
Restaurants
- Stella del Mare8 min. rijden
- Lido Venere5 min. rijden
- La cozza5 min. rijden
- Luna Rossa8 min. rijden
- Ristorante Li Pali7 min. rijden








