CitySuites 2 Aparthotel bevindt zich in Greengate, een wijk in Salford, en ligt in de uitgaansbuurt. Deansgate en Trafford Centre zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Piccadilly Gardens en Heaton Park. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Old Trafford of AO Arena. Bekijk onze reisgids voor Salford
Dit aparthotel beschikt naast een binnenzwembad over een 24-uurs fitnesscentrum en een stoombad. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een bubbelbad, parkeerplaatsen en een businesscentrum. Geniet in elk aparthotel van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een televisie met digitale zenders, terwijl een eetruimte en een zitruimte voor nog meer comfort zorgen. Wekelijkse schoonmaakservice.
CitySuites 2 Aparthotel heeft 142 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een (laptop)kluis en een espressoapparaat. Alle kamers hebben een zitruimte met bureaus. Alle bedden hebben lakens van Egyptisch katoen en luxe beddengoed. Alle kamers in dit aparthotel met 5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van designer toiletartikelen, gratis toiletartikelen en een haardroger.
In dit aparthotel in Salford is wifi gratis, met een snelheid van 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen). Er is een televisie met premium digitale zenders. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer. Wekelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is hypoallergeen beddengoed beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
De locatie beschikt over een binnenzwembad en een bubbelbad. Overige recreatieve voorzieningen zijn onder andere een stoombad en een 24-uurs fitnesscentrum.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (GBP 18 per nacht); kortingen beschikbaar
Beveiligde overdekte parkeerplekken ter plaatse (GBP 18 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Schoonmaakartikelen
Waterkoeler
Eetopties
A-la-carte-ontbijt beschikbaar tegen een toeslag van 07.00 uur tot 12.00 uur op werkdagen en van 07.00 uur tot 12.00 uur in het weekend: GBP 24,99 voor volwassenen en GBP 10 voor kinderen
Slaapkamers
Hypoallergeen beddengoed
Lakens van Egyptisch katoen
Badkamer
Designer toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Entertainment
Tv van 50 inch met premium digitale zenders
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasmiddel
Wasserette
Werkplekken
2 vergaderruimtes
Businesscentrum
Flexwerkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
(Laptop)kluis
24-uursreceptie
Aanzoek-/romantische pakketten
Bagageopslag
Conciërgeservices
Kluisje bij het onthaal
Meertalig personeel
Portier
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Wekelijkse huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
In een uitgaansbuurt
In een winkelgebied
Dingen om te doen
24-uurs sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Algemeen
142 units
Feestruimte
Geluiddichte muren
Oplaadpunt voor elektrische auto's
Waterkoeler
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: GBP 200 per verblijf
De stad heft de volgende belasting: GBP 1.20 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer GBP 24.99 voor volwassenen en GBP 10.00 voor kinderen
Betaald parkeren (overdekt): GBP 18 per nacht (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor parking in de buurt: GBP 18 per nacht (op 50 meter afstand)
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het zwembad is toegankelijk van 06.00 uur tot 22.00 uur
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Veelgestelde vragen
Beschikt CitySuites 2 Aparthotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad. Het zwembad is van 06.00 uur tot 22.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij CitySuites 2 Aparthotel ?
Vandaag, 9 mei 2026, kost een verblijf bij CitySuites 2 Aparthotel van één nacht voor twee volwassenen op 22 mei 2026 min. € 129, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij CitySuites 2 Aparthotel ?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost GBP 18 per nacht.
Hoe laat kan ik bij CitySuites 2 Aparthotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij CitySuites 2 Aparthotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat CitySuites 2 Aparthotel ?
Dit luxe aparthotel ligt in Greengate, op 10 minuten wandelen van Deansgate en AO Arena. Ook Operagebouw van Manchester en Piccadilly Gardens liggen op een kwartiertje wandelen. Exchange Square Tramhalte ligt op 5 minuten wandelen en naar Shudehill Station is het 9 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over CitySuites 2 Aparthotel
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,6
Voorzieningen
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 396 van 556 beoordelingen
10 - Uitstekend
396
Gastenscore: 8 - Goed. 103 van 556 beoordelingen
8 - Goed
103
Gastenscore: 6 - Redelijk. 38 van 556 beoordelingen
6 - Redelijk
38
Gastenscore: 4 - Matig. 8 van 556 beoordelingen
4 - Matig
8
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 11 van 556 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
11
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Ian
16 nov 2025
Ian
22 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Trijntje
Reisde met familie en kleine kinderen
21 feb 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved the pool, the size of the rooms and the kitchen, which made us feel at home!
Very friendly staff, friendly service!
Trijntje
2 nachten verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
Ara
4 mei 2026
Positief: Netheid
Perfect
Ara
3 nachten verbleven in mei 2026
10/10 – Uitstekend
MAKEDA
12 apr 2026
Positief: Netheid
The staff are incredibly friendly here.
The pool was unfortunately on the busy side and the water temperature is way too cold.
The room was beautiful.
Perfect location & sound proof.
Breakfast - menu service & excellent choice. 10/10
MAKEDA
3 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Zainab
Reisde met een groep
9 apr 2026
Positief: Netheid
It was a top Notch experience
Zainab
2 nachten verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Ananta
5 apr 2026
Positief: Netheid
Ananta
3 nachten verbleven in april 2026
6/10 – Redelijk
Ashlee
Zakenreiziger
30 mrt 2026
Did not have time for breakfast. The apartment was small and dark, the view was poor and limited and the smell from the upstairs apartment bath was seeping into our ensuite bathroom.
Ashlee
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Jayne
Reisde met partner
29 mrt 2026
Positief: Netheid
Property was good but a little disappointing that although our studio had been cleaned they did not see that there was a leak in the property, which meant the floor was wet and after the first night we had to change pack up and change rooms.
The restaurant was good, food and service was good but could have been cleaner. Overall I would stay here again.
Jayne
2 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
candice
29 mrt 2026
Positief: Netheid
Everything was great only down side is the TVs are useless, no internet, YouTube, Netflix, or Bluetooth to watch tv while away and the phones in the room don’t work so if your an international traveler you go back n forth from front desk
candice
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Adelesio
18 mrt 2026
Positief: Netheid
Very welcoming
Adelesio
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Rahul
14 mrt 2026
Positief: Netheid
Rahul
1 nacht verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Steffan
28 feb 2026
Steffan
2 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
lindsey
Reisde met partner
21 feb 2026
Negatief: Netheid
The room could of been cleaner, there were fake petals and glitter strands on the floor. The beds are very hard however the pillows are very soft and flat, which is not my preferred choice. Parking system needs reviewing. We were not td that we had to find conceierge before trying to leave the car park
lindsey
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Donald
19 feb 2026
Donald
3 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Sian
16 feb 2026
Sian
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Richard
Reisde met familie
15 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful apartment in a great location. Staff were really friendly and helpful.
Richard
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Frances
6 feb 2026
Frances
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Gurdeep
Zakenreiziger
6 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly staff. Room was immaculate. An excellent choice.
Gurdeep
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Latoya
3 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I am pleased with my stay.
Latoya
1 nacht verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
stephen
2 feb 2026
Positief: Voorzieningen
a few problems most sorted
stephen
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Hannah
Zakenreiziger
31 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Easy check-in and great amenities
Hannah
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
TEERTHA
28 jan 2026
TEERTHA
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Katie
18 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Excellent facilities, clean, spacious, great location.
Katie
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Egil
13 jan 2026
Egil
3 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Sharon
12 jan 2026
Overall everything was lovely clean. There was a lose laminate strip in the kitchen area when stood on it idid the splits